Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FloNick View Post
    Pe cea de mai sus o am si eu de cand am luat masina,e chiar ok
    Pot sa confirm, aceasta cotiera este originala Dacia, mi-am pus-o si eu, se fixeaza si in podea (deci nu doar pe panul central) , este rezistenta, arata si bine , e si foarte usor de montat . Eu mi-am montato singur.

    Comment


    • Cu cat ai luat-o si de unde? Merci!
      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

      Comment


      • Am cautat ceva timp o oferta buna pentru o cotiera dar nu am gasit, fie erau mai scumpe ca in reprezentanta, fie erau incomplete sau anunturile expirate. Pana la urma am luat-o din reprezentanta.

        Pentru cei curiosi am postat aici o galerie foto mai detaliata cu cotiera de origine: http://postimg.org/gallery/j6hwqhiw/
        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

        Comment


        • pentru dacia dokker o cotiera originala! cine ma ajuta??

          Comment


          • Mai au si astia cotiere: https://www.motorvip.ro/cotiera-auto-dacia/

            Comment


            • Dokker și Lodgy au vreo 3 modele de cotiere originale, cronologic au codurile 8201371295, 8201149917,8201521527.

              @Fanez: Colegul a cerut originală, nu identic originală
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • master t0rquemada ai idee ce cotiera este cu codul: 8201533390? Exista?
                Cica-i cotiera originala Dacia. Se vinde la AutoEuropa timisoara

                Comment


                • Da, este cotiera de origine modelul nou. Am postat mai sus poze cu ea.


                  329 lei ii la reprezentantele din Timisoara.
                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    (...)@Fanez: Colegul a cerut originală, nu identic originală
                    Scuze, m-am interesat si eu de cotiera pentru mine si am scris aici pe unde am mai gasit, poate intereseaza si pe altii.

                    Comment


                    • epuru ai cumva poze si cu ea montata? Imi este teama sa nu-mi blocheze accesul la centura si la frana de mana.
                      Am mers cu ceva masini in ultima vreme ce aveau problema asta. Si sincer, este destul de neplacut si incomod.

                      Comment


                      • Mie mi se pare exagerat pretul de 329 lei pt o cotiera fie ea cu rabatare. Incomodeaza la frana de mana si centuri doar cele care nu se pot ridica. A mea nu se ridica, dar are pentru cei din spate 2 suporti pt pahare retractabili, 1 pentru cei din fata si spatiu de depozitare chiar mare si am dat pe ea doar 70 lei. Daca era model atunci cand am cumparat-o care se ridica il luam si nu cred ca fi fost mai mult de 100-120 lei. Fara suparare dar nu cred ca cineva isi castiga salariul la loto pentru ca, repet, pretul este exagerat dupa parerea mea!

                        Comment


                        • Eu cred ca se justifica pretul, e si calitatea plasticului si chiar pare din peisaj. Am avut si eu una aftermarket si mi s-a parut o porcarie. Eu unul as da 329 lei pe o cotiera.

                          La cealalta masina ce o am(mitsubishi lancer) cotiera a venit din fabrica si e mai slaba ca asta de pe logan pentru ca trebuie sa ai scaunul dat la maxim in spate ca sa te poti sprijini pe ea. Asa la logan chiar daca incomodeaza putin la frana de mana, pot sa ma sprijin pe ea si daca scaunul e dat mai in fata.

                          Comment


                          • Cotiera de origine de la dacia merita banii fata de cotierele din targ care scartaie si care se crapa usor datorita plasticului casant
                            Cotiera la orice autoturism iti ofera un plus de confort, iar la alte marci preturile sunt mult mai mari pana la urma

                            Comment


                            • Tu lucrezi la Dacia. Am vazut si am citit chiar si pe aici despre cotiere care sunt mai bune decat cele "de origine" si mult, mult mai ieftine.

                              Comment


                              • Originally posted by Fanez View Post
                                Tu lucrezi la Dacia. Am vazut si am citit chiar si pe aici despre cotiere care sunt mai bune decat cele "de origine" si mult, mult mai ieftine.


                                Atunci da-mi si mie un link ceva unde le gasesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google