Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe langa diferenta la materialele folosite, sunt 2 diferente mari (pentru mine, cel putin) la cotierele de origine:

    1. Posibilitatea deschiderii capacului cu o singura mana (la cea de origine, inchiderea este asigurata de magnet)

    2. Interior imbracat. La cotierele de 70 lei, spatiul de depozitare nu are nici un material pe interior, este doar plastic. Macar nu se zgarie lucrurile lasate in cotiera (ex. ochelarii de soare)

    Comment


    • Originally posted by Fanez View Post
      Tu lucrezi la Dacia. Am vazut si am citit chiar si pe aici despre cotiere care sunt mai bune decat cele "de origine" si mult, mult mai ieftine.
      De mine zici ca lucrez la dacia? Eu nu am nici o treaba cu acestia, nici macar cu domeniul auto
      Am constatat in schimb ca anumite lucruri merita sa le cumperi de origine, desi sunt mai scumpe, precum au fost paravanturile la loganul anterior

      Comment


      • O sa fac poze sa vedeti ca e mai captusita decat alea de origine. Legat de plastic...inca tine

        Comment


        • Originally posted by FloNick View Post
          Atunci da-mi si mie un link ceva unde le gasesc.
          Un exemplu: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=185

          Comment


          • Originally posted by bolovan View Post
            epuru ai cumva poze si cu ea montata? Imi este teama sa nu-mi blocheze accesul la centura si la frana de mana.
            Am mers cu ceva masini in ultima vreme ce aveau problema asta. Si sincer, este destul de neplacut si incomod.
            Nu blocheaza niciun acces la frana de mana sau centuri. Cotiera oricum se poate ridica cu totul, nu doar capacul ei.

            IMG_20160623_180817.jpgIMG_20160623_190419.jpgIMG_20160623_191421.jpgIMG_20160623_191429.jpg
            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

            Comment


            • Eu din cate imi aduc aminte, suportul ala era de metal la cotiera prezentata de dealer acum doua saptamani (cand am fost pe acolo)..
              Acum astept sa ma sune sa ma anunte cand o monteaza si cand pot ridica masina...ca de platita...a fost platita de ieri.

              Dar dupa cum se prezinta in poze...pare ok.

              Comment


              • Primul model de cotiera de origine avea suport metalic. Cea care se vinde acum este modelul nou de origine si are suportul intern din plastic. Oricum este foarte rezistenta.
                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                Comment


                • Eu am luat pachet accesorii cu 407 lei in care am cotiera,presuri interior si tavita portbagaj.Cotiera este super,imi place la ea ca este micuta,nu-mi ingreuneaza mai deloc accesul la frana de mana sau la centura.

                  Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • @vio.tudor poti sa pui poze cu acest pachet: presuri + tavita + cotiera? Ma intereseaza daca presurile si tavita acopera integral suprafata si cat de inalte sunt marginile.

                    Nu inteleg cum doar pentru cotiera se cere 95 de euro ca si optional, dar in acelasi timp exista acest pachet la un pret mult mai bun.
                    Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

                    Comment


                    • Inca nu am ridicat masina,am achitat ieri,maine s-ar putea sa se petreaca fericitul eveniment.

                      Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Pretul ala de 407 lei la acel pachet e un pret normal

                        Comment


                        • are cineva montata vreo cotiera originala pe dokker sau lodgy sa imi dea si mie niste poze!multumesc!

                          Comment


                          • Niste sugestii de cotiere pana in 250 lei maxim sa zic ?

                            Comment


                            • Pentru cei nemultumiti de prinderea cotierei sau de lupsa de acces la spatiul de sub cotiera - http://www.tech-accessoires.renault....cument_id=5244

                              By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Salut, pentru Logan2 Ph2 Sedan Prestige (cu alimentare bricheta și pe consola centrala spate) exista cotiera? A apărut? Se potrivește cea de pe Lodgy (consola parca este asemănătoare)? MULȚUMESC ANTICIPAT!
                                Dacia Logan Laureat, 1.6 16V 105cp, Bleu Electrique

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google