Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danezu33 View Post
    Legat de cotiera,acum ceva timp am cumparat pentru Loganul meu o cotiera originala de Logan2.Cost? 320 cotiera 80 lei tunelul central frana de mana.De montat se monteaza foarte usor cateva suruburi si gata.Cat despre confort se schimba radical mai ales la drum lung.Nu te incurca la schimbatul vitezelor si nici la frana de mana,si am spatiu de depozitare destul de maricel.Cotiera accea prinsa de scaunul este o prostie au vrut sa ii copieze pe cei de la VW Transporter/LT .
    Aceasta este cotiera https://www.pieseauto.ro/cotiera-aut...880285548.html
    Salut,
    De unde ai luat consola centrala(tunelul central) pe care se prinde cotiera?

    Comment


    • Originally posted by danezu33 View Post
      Cotiera asta o am si eu.E foarte ok.Nu scartaie,nu da semne de oboseala.E relaxanta mai ales la drum lung.Mi-am montat-o la Dacia cand a venit masina (100 euro).Merita sa o aveti mai ales ca poti sa tii multe in ea(acte,telefon,incarcator,etc).E ca un mic portbagaj.
      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

      Comment


      • Salut, eu am cotiera originala pe noul logan. Se prinde de scheletul metalic al scaunului, e super mult de munca s-o montezi, trebuie scos scaunul si dat tapiseria jos. In schimb, arata bine si e rezistenta. Arata cam asa:

        Comment


        • Și e doar 154e+tva, bonus reglajul pe înălțime și minus rabatarea imposibilă
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • In video vad ca se rabateaza.
            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

            Comment


            • da, nu stiu cat costa. eu am primit-o bonus din partea dealerului. nu as fi dat banii astia pe ea + bani pe montaj...

              se rabateaza, da. si se si regleaza pe inaltime.

              Comment


              • niq, pune si tu niste poze sa vedem cum arata a ta.
                Aveti cun cod pe cotiera asta ? In comparatie cu ce am vazut, asta chiar e faina, ai spatiu de depozitare, e rabatabila si tapitata ...

                Comment


                • Nu se vad pozele nici pe desktop nici pe telefon
                  Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                  Comment


                  • este foarte tare cotiera asta. Pare foarte confortabila. Daca ar fi avut cand mi-am luat masina, pe asta mi-o montam.

                    Comment


                    • Nu-mi plac dungiile alea. Dar in rest...pare mai ok decat cotiera mea (tot de la dacia)...aseamana putin...doar ca mie-mi manaca suportul de pahare din spate. Nu-l mai pot folosi...eventula sa pun doua monede Hai trei...

                      Comment


                      • chiar este super confortabila, si destul de lata si pt sofer si pt pasager. si e foarte solid montata.

                        Comment


                        • Acum se vad pozele.E frumoasa cotiera.
                          Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                          Comment


                          • Niq, foloseste "gestiunea atasamentelor" pentru a incarca poze. Ne-ai spart netul si retina cu ce ai pus ultima data.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Un alt plus al cotierei montate pe scaun il reprezinta manevrabilitatea. Faptul ca aceasta cotiera este in aceeasi pozitie indiferebr cum e reglat scaunul (pe inaltime sau fata-spate).

                              By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • @Vitriol - as folosi-o, dar nu pot incarca decat 5 poze. Asta si faptul ca nu le pot incarca nici pe alea pt ca primesc mesajul:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google