Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primesti mesajul ala pentru ca pozele sunt prea mari. Redimensioneaza-le la 1280x720 maxim, apoi incarci 5 poze; deschizi iar "gestiunea atasamentelor"; incarci inca 5; si tot asa pana termini toate pozele pe care vrei sa le vedem.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Eu când am comandat mașina ( care nu a venit ) nu am văzut acest model de cotieră, chiar îmi pare super ok.

      Comment


      • pai nici eu nu am vazut-o. eu am negociat cu ei sa-mi dea o cotiera - alta decat cea de 100 de euro, ca le-am zis ca vreau una cu spatiu de depozitare.

        si cand sa vina masina, cotiera de pe loganul trecut - cea cu prindere pe tunelul dintre scaune, si care astupa suportul de pahar dintre scaune - nu se mai potrivea pe modelul asta nou. asa ca a mai durat o luna dupa ce a venit masina - sa se gaseasca / produca acest model de cotiera - care nu stiu cum se poate comanda sau cat costa, din pacate.

        Eu nu am stiut cum o sa arate cotiera pana nu am primit-o. Stiam doar ca trebuie sa aiba spatiu de depozitare si sa se potriveasca, sa nu-mi faca vreo tiganie sa-mi adapteze modelul vechi. Si s-au tinut de cuvant

        Cotiera a venit intr-o cutie pe care scria "Renault" - dar nu am notat si codul de piesa din pacate..
        Last edited by niq; 14 March 2017, 19:45.

        Comment


        • Se vad cum trebuie acum.

          Cotiera arata foarte bine,. Chiar este in ton cu interiorul masinii. Ce imi place cel mai mult este ca se deplaseaza in spate odata cu spatarul. Cum conduc eu cu scaunul (nu cu spatarul, ci cu tot scaunul) dat in spate la maxim, cred ca pozitia mainii este foarte buna. La cotiera cu sistemul vechi, care se prindea de tunelul median, nu puteam schimba vitezele comod; trebuia sa stau cu mana arcuita peste cotiera.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Foarte curios cat costă, acest model cred că merită 100€ fără prea multe comentarii

            Comment


            • In opinia mea , consider cea mai eleganta cotiera pusa vreodata pe o dacie !! Superb.
              Last edited by prometheus; 14 March 2017, 19:50.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Daca o fi 150+ de euro e cam scumpa desi, intr-adevar, pare "de acolo". Pe la vreo 100 ar fi meritat cu prisosinta, cred ca sistemul de prindere in scaun e identic cu cel al cotierei prezentat de torquemada cateva pagini in urma.
                Si nici nu astupa suportul de pahare, chestie care nu-mi place nici mie pentru ca, iarna de exemplu, acolo tineam cutia de cola sa stea mai rece, ca daca o puneam in suportul de pahare de sub bord, se facea ceai.

                Comment


                • pai si nu poti sa-i rogi pe cei de la reprezentanta sa-ti dea si tie codul ?
                  Simt ca va fi nebunie cu cotiera asta. Eu am diferita tapiteria, cred ca sta ca nuca-n perete

                  Comment


                  • O facem cu vopsea la culoare

                    Comment


                    • le-am dat mail celor de la dealer... raspunsul a fost.... "Acesta cotiera a fost comandata pe seria de caroserie a masinii dumneavoastra, ceea ce inseamna ca s-ar putea sa nu li se potriveasca si lor.
                      De aceea, va rog sa-i indrumati sa mearga la service." -> cu alte cuvinte, mi-e lene sa caut codul....

                      Comment


                      • Ne caut Torquemada acusica si ne da codul



                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne caut Torquemada acusica si ne da codul
                          Eu cred c-o sa ne dea un link din forum si o sa zica: "Atentie la data postarii!".

                          Comment


                          • buna, buna asta )))))))
                            poate sa faca si asta, numai sa ne dea codul

                            Comment


                            • Originally posted by niq View Post
                              pai nici eu nu am vazut-o. eu am negociat cu ei sa-mi dea o cotiera - alta decat cea de 100 de euro, ca le-am zis ca vreau una cu spatiu de depozitare.

                              si cand sa vina masina, cotiera de pe loganul trecut - cea cu prindere pe tunelul dintre scaune, si care astupa suportul de pahar dintre scaune - nu se mai potrivea pe modelul asta nou. asa ca a mai durat o luna dupa ce a venit masina - sa se gaseasca / produca acest model de cotiera - care nu stiu cum se poate comanda sau cat costa, din pacate.

                              Eu nu am stiut cum o sa arate cotiera pana nu am primit-o. Stiam doar ca trebuie sa aiba spatiu de depozitare si sa se potriveasca, sa nu-mi faca vreo tiganie sa-mi adapteze modelul vechi. Si s-au tinut de cuvant

                              Cotiera a venit intr-o cutie pe care scria "Renault" - dar nu am notat si codul de piesa din pacate..
                              Salut! zi-mi te rog la ce reprezentanta ti-au montat baietii cotiera? Eu am fost la bacau astazi si mi-au zis ca nu exista cotiera aceasta pt logan( le-am aratat poze), ci pt nush ce model de renault, iar pentru montare trebuiesc sudate nush ce piulitee pe scheletul scaunului pt montare..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google