Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de spatarul scaunului soferului (nu se intersecteaza cu tunelul median)

    Comment


    • si modelul cu cod 8201371987 se prinde de spatarul scaunului?
      Last edited by Silica; 11 April 2017, 18:11.

      Comment


      • Nu nu! Greseala mea, am facut o confuzie. 8201371987 se monteaza pe tunelul median, deasupra suportului pahar din spate. Prin gaurire.

        Sent from my 6055K using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Silica View Post
          "se poate monta fara gaurirea tunelului median" cum asa?? se lipeste?
          Ma refeream la faptul ca nu se gaureste pe laterale 2 cu 2 cum este la majoritatea.

          Comment


          • Ce am găsit prin Polonia, după calculele mele este la 400 lei.
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by Silica View Post
              "se poate monta fara gaurirea tunelului median" cum asa?? se lipeste?
              Iese prin gaura suportului de pahare

              Originally posted by m3dic911 View Post
              Nu nu! Greseala mea, am facut o confuzie. 8201371987 se monteaza pe tunelul median, deasupra suportului pahar din spate. Prin gaurire.

              Sent from my 6055K using Tapatalk
              Nu se găurește nimic.
              Last edited by t0rquemada; 29 April 2017, 10:36. Reason: Automerged Doublepost
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Azi am cumpărat cotiera, preț 413lei Dacoserv Militari produs pe stoc.
                Attached Files

                Comment


                • Si montajul?

                  Comment


                  • Singur , dar după ce cumpăr și încălzirea în scaune ( cablajul și releul există deja ) să nu muncesc de două ori.

                    Comment


                    • Originally posted by dl_dr25 View Post
                      Azi am cumpărat cotiera, preț 413lei Dacoserv Militari produs pe stoc.
                      Poti sa spui ce cod are ansamblul?

                      Comment


                      • 8201679842

                        Comment


                        • Originally posted by dl_dr25 View Post
                          Azi am cumpărat cotiera, preț 413lei Dacoserv Militari produs pe stoc.
                          Arata bine, pare destul de ingrijit lucrata. Se potriveste si la logan 1 ph1?
                          Montajul, in jur de 50lei?

                          Comment


                          • Posibil să meargă montată în locul la reglajul lombar, acum depinde ce vrei
                            Referitor la montaj nu am întrebat fiindcă o să fac singur, in cutie are instrucțiuni de montaj ( mură în gură) și cred despre mine că nu am două mâini de un fel ( sunt stângaci )

                            Comment


                            • Reglajul lombar la mine e mort si ingropat, nu mai functioneaza de ani buni, deci n-ar fi asta o problema.
                              Ca sa fie loc, ar trebui scos cu totul robinetul ala de reglaj?

                              Comment


                              • Eu la mașina veche nu renunț la el pt cotieră, îmi pare mai folositor decât cotiera. Eu am schimbat reglajul după 9 ani fiindcă cedase.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google