Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu am achizitionat-o tot de la userul planetara.

    Comment


    • in momentul de fata cotierele de le am la vanzare vin complete,inclusiv suruburile de montaj.maine voi posta poze cu ce contine cotiera.multumesc florin
      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

      Comment


      • Cotiera asta intra tandea pe mandea acolo? exista gauri si tot tacamu...doar se monteaza si aia e?
        Keep walking...

        Comment


        • Da. Gaurile sunt date, in jurul franei de mana trebuie desfacute 2 piulite cu o tubulara de 13 si trebuie taiata mocheta, se fixeaza corpul metalic in acele suruburi, apoi se trang piulitele la loc. Mai departe e simplu.Ai schema postata de t0rquemada cu o pagina sau 2 in urma.

          Comment


          • Se potriveste perfect cotiera de la armster pentru logan II ... am dat 350 de lei pe ea si nu regret nici un leu

            Comment


            • cotiera de la armster care este pt logan 1? aceea se potriveste la logan 2? daca aceea este, cumva deranjeaza la frana de mana? am vazut ca noua cotiera la logan 2, aceea din reprezentanta, este mai inalta si nu incurca deloc la actionarea franei de mana
              ma gansesc si eu la cotiera, dar ca prioritate as monta aparatori de noroi- toate 4, si nu stiu poate si acele bandouri

              Comment


              • Au cotiera cu prindere speciala pentru Logan II

                Nu deranjeaza la frana de mana ... pe site o au pusa doar pe asta noua.

                Comment


                • Mai are cineva de pe forumul acesta cotiera logan 2 originala? Ms

                  Comment


                  • Da ...

                    By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Originally posted by DjEvo View Post
                      Mai are cineva de pe forumul acesta cotiera logan 2 originala? Ms
                      Da. Si o recomand!

                      Comment


                      • Scuze. Reformulez. Mai vinde cineva cotiera logan 2 aici?) si are acum? Mersi

                        Comment


                        • Poti cauta si intreba userii care vand aici

                          Comment


                          • subscriu si eu. Tot de la planetara am cumparat-o si eu plus multe alte lucruri.
                            Baiat de treaba si lucruri de calitate.

                            Comment


                            • Gata, am si eu cotiera originala de l2, am ales primul model, in detrimentul cotierei de la armster
                              Din ce am vazut este foarte bine ancorata, mult peste majoritatea cotierelor de pe piata
                              Am cumparat o de la reprezentanta si tot la ei am montat o, pretul a fost sub 300 de lei cu totul - fata de 100 de euro ca optiune din fabrica
                              Cotiera chiar aduce un plus de confort la condus

                              Comment


                              • Originally posted by panselin4 View Post
                                Gata, am si eu cotiera originala de l2, am ales primul model, in detrimentul cotierei de la armster
                                Din ce am vazut este foarte bine ancorata, mult peste majoritatea cotierelor de pe piata
                                Am cumparat o de la reprezentanta si tot la ei am montat o, pretul a fost sub 300 de lei cu totul - fata de 100 de euro ca optiune din fabrica
                                Cotiera chiar aduce un plus de confort la condus
                                Avem si noi niste poze ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google