Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am apucat sa fac poze, dar promit ca atunci cand voi avea timp, voi face si le voi urca pe forum

    Comment


    • am facut ceva poze la cotiera , dar nu au vrut sa se incarce toate, doar acestea doua
      Attached Files

      Comment


      • inca o poza
        singurul dezavantaj este ca a disparut spatiu pt pahar dintre scaune, cel pt pasagerii din spate
        dar cotiera merita investitia
        Attached Files

        Comment


        • Arata decent.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • am avut mai multi pasageri, si toti au zis ca arata mai bine decat cotiera de la loganul anterior, cea armster de logan 1 ph 2
            eu zic ca arata peste decent, chiar imi place mult
            cum arata este o treaba, dar cea mai importanta treaba este utilitatea ei

            Comment


            • cotiera peste decent ptr mine e doar cea care este integrata in consola.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Exact cotiera aia o am si eu, exista si alt model oficial de cotiera pe logan 2?

                Comment


                • Si eu tot modelul asta il am pe logan doar ca piesa din mijloc este dintr-un plastic oribil,nu arata la fel de bine ca asta.
                  Attached Files
                  Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

                  Comment


                  • masinamica , sa inteleg ca tu ai la cotiera zona din mijloc din plastic de alta culoare?
                    eu am acea zona dintr un material care este fin la atingere si care pare foarte rezistent
                    din ce am vazut cotierele in reprezentanta , parca asa erau toate
                    poate sunt mai multe modele

                    Comment


                    • Sa o porti cu placere!ai gasit unde ti-am indicat eu ?
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Originally posted by panselin4 View Post
                        masinamica , sa inteleg ca tu ai la cotiera zona din mijloc din plastic de alta culoare?
                        eu am acea zona dintr un material care este fin la atingere si care pare foarte rezistent
                        din ce am vazut cotierele in reprezentanta , parca asa erau toate
                        poate sunt mai multe modele
                        Exista si alte modele de cotiera ... si a mea, cumparata de aici de pe forum, este altfel.
                        Attached Files
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Originally posted by bobbyred View Post
                          Sa o porti cu placere!ai gasit unde ti-am indicat eu ?
                          Da, de acolo am achizitonat o, multumesc frumos pt informatie
                          Ok, acum am vazut ca sunt mai multe versiuni de cotiera, dar forma este aceeasi
                          Eu sunt incantat de modelul pe care l am gasit

                          Comment


                          • M ar interesa si pe mine o cotiera. De unde ati achizitionat o ? Multumesc

                            Comment


                            • Am cumparat o de la meridian nord, din pipera, la 235 lei, plus montaj tot la ei

                              Comment


                              • Salutare stimati colegi.Stie cineva daca mai e disponibila pe undeva o cotiera ca cea din imagine?Daca aveti bunavointa de a ma ajuta,rog sa o faceti prin PM,pentru a nu se considera reclama.Va multumesc.Drumuri bune.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google