Crs. Sandel Are Nevoie De Ajutorul Vostru

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Done !

    Comment


    • #17
      Acum mi-am dat seama,. exista un soi de produse unde ma duc dupa producator: HDD-uri.
      Seagate am avut vo 10, din care doar 4 n-au facut probleme...majore.
      Samsung nu mai produce. Asa ca tot ce-mi ramane este WD-ul. Iar din 11 HDD-uri WD, nici unul nu are probleme (chiar daca am hdd-uri si cu 50.000 ore functionare). Aici cam sunt axat pe WD (chiar daca ocazional mai arunc un ochi si la concurenta)

      Comment


      • #18
        Originally posted by bolovan View Post
        @Crs. Sandel ti-am dat exemple. Am produse pe care le cumpar din 2 locuri (gen super market si magazin...depinde unde ajung). Sau de exemplu, nu cumpar lapte din magazin, in schimb cumpar iaurt.
        Am inteles. Eu am intrebat de unde cumperi cel mai des produse si am preferat sa am raspuns singular. De ce asta: pt ca ma complic mai mult la interpretare: 50 % cumpara de la hypermarket, iar din acesti 50% 25% cumpara si de la supermarket. La cei 25%, imi va fi mai greu sa ii identific, pt ca daca am multe raspunsuri, trebuie sa iau fiecare raspuns in parte, sa il notez separat si apoi sa calculez procentele. Asa, voi zice ca 50% cumpara de la hypermarket, 20% de la alimentara, 10% prepara acasa etc. Am incercat sa fac chestionarul cat mai simplu, chiar daca am multe intrebari ca sa imi fie usor la interpretare. Coordonatorul l-a vazut, am primit OK-ul, l-am distribuit.

        Originally posted by mr.K View Post
        Done !
        Mersi fain!
        Last edited by Crs. Sandel; 4 May 2017, 10:57. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Perfect atunci. Am raspuns ca sa reflecte cat se poate de bine realitatea.

          Comment


          • #20
            Multumesc!

            Comment


            • #21
              Nu merge linku' de pe telefon...
              Keep walking...

              Comment


              • #22
                Ai schimbat din chestionar? Că n-am văzut întrebări cu eticheta sau de unde cumpăr.
                Prowd of my new wheels!

                Comment


                • #23
                  Nu am schimbat nimic.

                  7. Cel mai des cumpărați produse lactate acide de la:

                  9. Cand achiziționați produse lactate acide, citiți ceea ce scrie pe etichetă?

                  10. Considerați că informațiile de pe ambalaj sunt:

                  Intrebarile sunt acolo.

                  Originally posted by jonnie007 View Post
                  Nu merge linku' de pe telefon...
                  La mine il deschide, si la alti prieteni, la fel. Au completat de pe telefon.
                  Last edited by Crs. Sandel; 4 May 2017, 14:02. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    Done!

                    Comment


                    • #25
                      Am completat. Cred ca intrebarile pot fi imbunatatite. Nu sunt sociolog, nu prea am vazut rasp, nu stiu, nu cunosc, altele...De pilda, eu consum 50% supermarket si 50% prod particular, in care intra si cel prep in casa. As vrea sa fac totul in casa cu lapte cump din piata (automat de lapte sau vanzat part). Lipseste timpul......
                      Bafta!
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • #26
                        Stai că m-am prins. N-am ajuns la întrebările respective pentru simplul fapt că nu consum produse gen kefir, sana, etc. Laptele il iau "bio", recte de la momârlan, iar brânza tot de la producător local sau specialități (Rochefort, cedar, etc.). Săream direct la nr. 25, gen.
                        Mult succes, și sper sa-ti fi fost de folos.
                        Last edited by AlexPetro; 4 May 2017, 16:20.
                        Prowd of my new wheels!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by DannyMC View Post
                          Done!
                          Multumesc!

                          Oti, e al doilea chestionar pe care il realizez in 5 ani de facultate (atat a fost necesar). Nu sunt expert in sondaje, nu pot satisface toate doleantele. Vi le inteleg, va respect pt atentionari, insa nu mai pot schimba nimic din moment ce am inceput distribuirea.
                          Important e sa pot face statistici, sa interpretez si sa fiu apreciat de cei in fata carora voi prezenta disertatia.

                          AlexPetro, yep. Asta era ideea, sa te elimin ca sa nu te trec prin tot chestionarul. Multumesc!


                          Ce pot spune e ca ma bucur ca va implicati, ca ma ajutati. Cand va fi nevoie, voi sari in ajutor cu mare drag, asa cum voi putea in acel moment.
                          Last edited by Crs. Sandel; 4 May 2017, 20:14.

                          Comment


                          • #28
                            Completat!

                            Bafta cu disertatia!

                            Comment


                            • #29
                              Asa este, eu am facut cateva chestionare (teste), de evaluare...."alta mancare de peste". Nici eu nu il faceam mai bun. Asta este....toti invatam.
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • #30
                                Ai nevoie de suport la sustinerea dizertatiei? Venim sa facem galerie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google