cu ce pot sa curat fetele de usi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu ce pot sa curat fetele de usi?

    cu ce pot sa curat fetele de usi de cauciucul ramas de la adidasi.....si tapiteria exista vre-o solutie cu care sa o curat?

  • #2
    Incearca cu niste Cif. Iti spun ca o sa iasa bine, si eu am dat pe urmele alea negre de la adidasi care ramasesera si au iesit. Pe tapiteria textila de pe usi da cu putin detergrent sau Bio Carpet.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      ms o sa incerc

      Comment


      • #4
        nu biocarpet... ramane patata tapiteria... cand eram la expert detailig i-am intrebat cu ce curata ei... bineinteles ca nu mi-au zis, dar sfatul lor era sa nu dau cu biocarpet...
        alea de pe usi eu le curat usor cu ajax

        Comment


        • #5
          Am vazut ca cei de la Expert Detaling dau cu o solutie care e pusa intr-o sticla pe care nu scrie nimic. Acum asta cu Biocarpetul nu o stiam.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            eu am dat cu biocarpet pe scaun dupa ce am varsat juma de sticla de pepsi pe el...si e ok !
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              si cu aspirator cu apa care spala(nush cum ii zice exact) iese bine
              E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

              Comment


              • #8
                dar sprayu' pronto pentru suprafete moderne e bun pentru curatat plasticurile (bord, panouri usi)?

                Comment


                • #9
                  Iasa cu foarfeca )

                  Comment


                  • #10
                    )

                    Ontopic: Cu spuma de Biocarpet!
                    numar secundele

                    Comment


                    • #11
                      Eu le-am curatat cu fas fas de geamuri si cu un burete cu care am frecat, (nu aveam altceva la indemana) si au iesit ok.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #12
                        Yo am gasit niste produse super k lumea pentru curatat si fetele de la usi pe unde se aduna mizerie si tapiterie .... Numele e funny pulimax si am dat 10 ron pe el uita te pe www.Mafra.Ro ca eu de acolo l am luat
                        Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                        www.upgradefaruri.blogspot.com

                        Comment


                        • #13
                          Off:tare Pulimaxul

                          on:Biocarpetul nu pateaza !..Ori nu s-a uscat bine suprafata,ori ai intins jegul si nu ai clatit bine.Am curatat eu cu Biocarpet scaunul patat de mainile de ulei de la mecanic si a iesti perfect.Recomant Biocarpet!

                          Comment


                          • #14
                            Dai cu Vanish scoate petele de pe tapiterie, testat
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Incearca cu servetele umede.
                              O sa mearga.
                              Bafta!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google