cu ce pot sa curat fetele de usi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Orice ai incerca spor la curatat :P
    Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
    www.upgradefaruri.blogspot.com

    Comment


    • #17
      Www.mafra.ro gasesti tot ce vrei.

      Comment


      • #18
        Cauta in METRO produsele "TurtleWax" sunt foarte bune, made in SUA eu folosesc asa ceva.

        Comment


        • #19
          Vanish si iese orice. de pe haine a iesit ulei de motor ars care mi sa spus ca iese doar cu foarfeca

          bafta la curatat ;)

          Comment


          • #20
            Eu le-am curatat cu un aspirator dinala pe aburi a iesit cam tot pete de cafea ( mama ) a iesit foarte curat singura faza e ca porma trebuie sa lasi cam vreo 24 de ore sa se usuce cum trebuie , de recomandat daca faci cu un astfel de aspirator sa o faci intr-o zi cu soare
            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

            Comment


            • #21
              Pentru tapiterie eu dau cu vanish pentru covoare si tapiterii iar pe fetele de usi am achizitionat un fas-fas de la ELF cica special pentru curatat plasticele, il gasiti in orice hypermarket dar nu este extraordinar .Cel putin urmele de adidasi nu prea le scoate.
              EX : + =

              Comment


              • #22
                Pentru fetele de usi cu solutie de geamuri dai 2,3 jeturi si lasi sa actioneze 1min apoi cu o periuta dai pana face spume apoi stergi cu o carpa o sa ramai impresionat de reziltat

                P.S.--scoate si urmele de adidasi,pantofi))

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google