Cum Facem Sa Nu Mai Intre Nisipul Si Sa Stea Intre Prag Si Aripa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Facem Sa Nu Mai Intre Nisipul Si Sa Stea Intre Prag Si Aripa?

    Am observat de o vreme ca se aduna tot mai mult nisip si sta acolo intre prag si aripa nu mi se pare normal asa ceva cum putem temedia acesta problema ca banuiesc ca multi o aveti dar nu a-ti bagat-o in seama??
    Attached Files

  • #2
    stupid .... nu mai mergi pe nisip

    not stupid ... io nu am asa ceva si nici nu am avut vreodata ... si nu cred ca ai mai mult nisip in sibiu ca mine, am zoaie de la ploaie, da, dar nisip sau pamant sau alte debriuri ... never
    Last edited by DeLuXe; 7 September 2009, 23:33.
    sigpicMy ride

    Comment


    • #3
      Eu dau cu aparatul de presiune in zona aia...tin mult timp...ce iese de acolo m-am ingrozit
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        si eu la fel..da cu furtunu

        Comment


        • #5
          La fel asa m-am speriat si eu dar pe colegul de mai sus il trimit sa verifice si dupa aceea sa vb!

          Comment


          • #6
            io bag odata la 2 sapt cand fac presiunea in roti cam pe toate gaurile posibile ... dar sare praf ... nu alktceva ... la spalatorie le zic sa insiste pe la imbinarile panourilor ... si odaata pe luna o spal singur ... acum nu stiu ce sa zic ...
            sigpicMy ride

            Comment


            • #7
              lupta cu praful e ca lupta cu morile de vant
              sigpic

              Comment


              • #8
                Eu am scos de acolo cam o lopata buna de pamant, credeti-ma . Am avut crescuta si o planta . Jur . Mai bine faceam o poza . Aiurea rau de tot pentru ca nu poti infunda cu nimic ca sa nu mai intre mizerie . Poate gaseste cineva o solutie .

                Comment


                • #9
                  Sa incercam cu ceva silicon care sa nu atace tabla sau cu spuma de constructi dar sa nu radeti de mine!!

                  Comment


                  • #10
                    la mine nu se aduna nimic. am aparatorile de noroi puse si impiedica depunerile in zona aceea.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Si eu am aparatori si tot intra si sunt de origine!

                      Comment


                      • #12
                        din poza aceea blura, se vede ca nu este mult praf acolo. am vazut la altii pamant, cum spunea un baiat mai sus. asa ca, don't worry!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Poza am facut-o dupa ce am spalat masina si a curs numai pamant si nisip de acolo si asa am descoperit problema asta!

                          Comment


                          • #14
                            Acum m-am chiorat si la mine, nu e nimic acolo...''clean''.
                            O mai verific acasa cu lanterna.

                            Comment


                            • #15
                              Io la un moment dat,aveam pamant acolo si imi crescuse un fir de iarba...daca puneam flori cred ca aveam ditai buchetul...cred ca trebuie etansat bine intre tabla si carenajul de plastic...pe acolo arunca roata.Dar sa vedeti ce am scos din spate...acolo unde e buba lor de arunca peste carenaj si se pune strat pe buza aripii...am scos o movila de nisip cu pamant.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google