cum rezolv cateva zgarieturi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kitul l-am cumparat de la o firma de componente calculatoare din Cluj , singura care si are acest produs intend o cheama si a costat 40 si ceva de lei. L-am testat pe diverse zgirieturi in parcare la prieteni , bineinteles ca m-au intrebat daca e bun , eu da da sigur ca e foarte bun desi nu stiam cu ce se maninca, practic inainte de a-l pune pe masina doream sa vad cum este si am ramas placut impresionat de ce poate , dar cu o conditie : daca zgirietura este adinca si se vede tabla sau sprit chitul obligatoriu trebuie vopsit . Inca nu am reparat-o pe a mea din cauza vremii nefavorabile dar am dat cu ceara tot ce a fost zgiriat in strat mai gros sa nu intre apa , astept vremuri bune fara ploi si inghet , si am facut la comanda 100gr vopsea gris comet . Nu ma las si tot ma specializez eu pina la urma in zgirieturi , numai in parcare la mine as scoate saptaminal mai mult decit din reparatii foto...
    In legatura cu asigurarile - din '88 de cind conduc si am asigurare nu mi-a placut sa duc masina sa o faca altcineva pentru mici accidente de genul zgirieturi mici , indoituri in gard , picat toba , etc , cum lucrezi personal pentru ce este al tau nu lucreaza nimeni , multe minuni am patit cu dacia 1300 ca sa ma sperie prea tare o zgirietura Dupa ce mi-am luat carnetul am darimat de 26 ori stilpul de la poarta de acces de la bunicii mei , nu stiam sa dau cu spatele pe distante mai mari , daca mergeam de fiecare data la service cred ca ma bateau cei deacolo pina si bunicul ma injura .
    numai bine

    Comment


    • #32
      zgariat

      buna!!! am gasit masina zgariata in parcare rau d tot, o zgariarura care este bagata inauntru in caroserie este d vro 10 cm cn ma lamureste si pe mn cu casco masina e luat in laesing si platesc casco in jur d 45 pe luna id meu lulu_fairly@yahoo.com
      If you're smart, drive an Logan
      ___
      < you'll feel the difference>

      Comment


      • #33
        Daca ai leasing la masina automat ai full casco trebuie sa te uiti daca ai franciza in contract daca ai trebuie sa platesti de la tine o suma indiferent cat costa reparatia 20-30 euro sau mai mult depinde de fiecare firma de asigurare!
        Last edited by radu2008; 15 April 2009, 19:10.

        Comment


        • #35
          Ady62 u ai fost multumit de acest produs?

          Comment


          • #36
            Turtle Wax este lider mondial pe piaţa produselor pentru întreţinerea automobilelor.
            Formeaza pelicula ce acopera zgarieturile fine.

            Comment


            • #37
              Si cat ai dat pe acest produs?

              Comment


              • #38
                Se gaseste numai la Metro, si costa in jur de 40 lei
                Atentie la culorile care sunt
                Last edited by ady62; 15 April 2009, 20:16.

                Comment


                • #39
                  Am fost la metro dar nu am observat acest produs cand ma mai duc sigur o sa fiu mai atent sa il observ!

                  Comment


                  • #40
                    Rabdarea face minuni

                    Comment


                    • #41
                      Eu am luat azi din Real un polish intr-o sticluta galbena pe care scrie ,,Scratch out".
                      Deci vreau sa va spun ca e cel mai prost polish care l-am folosit vreodata.Nu mi-a scos nici o zgarietura.Groaznic...

                      Comment


                      • #42
                        Multumim de informatie. O poza cu produsul si cu zgarietura ce voiai sa o acoperi ar fi de un real ajutor.
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #43
                          O sa fac maine niste poze,dar nu stiu daca ajung la tara ca acolo am lasat recipientul.Zgarieturile erau mici de tot nu am cerut mut de la el,dar nu mi-a oferit nimic.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google