Cum Sa Tunez Loganu Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    e o poza...c-am veche vroiam sa imbrac grila si partea de jos de la spoiler in carbon...da bn???

    Comment


    • #47
      Mai bine iti pui bara de MCV si scoti stema de la grila.
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • #48
        robert incepe cu ceva care iti permiti...sala spoilere si baga arcuri sport ca nu o sa regreti
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #49
          eu vreau sa ies din iarna si dupa.....in primavara...
          Last edited by Seba; 11 December 2011, 23:07.

          Comment


          • #50
            o poza facuta ieri
            Attached Files

            Comment


            • #51
              Ce ziceti ...i-ar sta bn cu oglinzile rosi carbon:-??

              Comment


              • #52
                din tuning ajungi usor usor in tiganii, scuza-ma...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #53
                  ai destule "zone de inspiratie "pe forum: compresor, turbo, aspirat cu serpi si nebunii si axe ascutite....bani sa ai!

                  Comment


                  • #54
                    da...da mai strang niste bani...da pana atunci fac interioru iarna asta

                    Comment


                    • #55
                      ce-i faci la interior? sper ca nu te apuci sa-l vopsesti in 2-3-4 culori...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #56
                        aaa.nu...schimb la scaune husele incalzire...ceva becuri la manere p pozitie...si as vrea la oglinzi sa pun bec sub si cand se aprinde plafoniera sa se aprinda si alea

                        de vopsit numi place cu da....
                        Last edited by robertowrc; 13 December 2011, 14:19. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #57
                          auzi, nu te supara, loganu' tau e metrou, de tre' sa-i luminezi manerele de la usi? ai tot timpul 20 de oameni care stau pe intuneric in masina si nu vad pe unde sa iaia? transporti persoane cu deficiente de vedere? nu, serios, in afara de incalzirea in scaune (pe care trebuia s-o montezi de cca 2 luni)...ma rog, fiecare face ce vrea cu masina proprie. vezi ca la final sa nu iasa pom de craciun in mijlocul verii si sa ajungi sa nu-ti placa nici tie dupa cateva luni, ca vii p-orma sa ne intrebi cum sa astup, cum s afac sa nu se vada...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #58
                            daca nu ai bani nu ai cum sa o faci mai frumoasa,doar sa o impopotonezi cu lumini si mai stiu eu ce altceva...

                            Comment


                            • #59
                              aici poate intervenii proverbul arhi-cunoscut .
                              "vorba multa , saracia omului" sau asta care`mi place mie "tare`n gura si prost in meserie"

                              Comment


                              • #60
                                auziti....eu v-am intrebat....nu am facut sau altceva..am spus ca vreau sa fac....zicetimi voi ce sa ii fac la interior....ac p timp de iarna...si vad ce pot face si cum sa fac...stima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google