Cum Sau Cine Face? (in Brasov)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu stiu man cat te poate ajunge... pana acum ce am luat eu e undeva sub 50 de lei cu toate pisesle prepararea... si nu e gata...
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • #32
      Cine poate sa-mi faca deschidere potbagaj din cheie?!..pls pm..

      Comment


      • #33
        cu cheia de roti ti-l fac eu

        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by DadySinaia View Post
          Cine poate sa-mi faca deschidere potbagaj din cheie?!..pls pm..
          vorbeste cu alienu, parca facea el in schimbul a 10 'foi' de 10 lei...
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #35
            Sincer sa fiu nu stiu de ce va incurcati cu instalatii cu led ) nu sunt asa fascinante si arata aiurea daca se vad drept niste buline de lumina pe undeva...in ce priveste schemele sunt destule pe elforum.ro ptr tot felul de montaje ).

            Legat de subiectul cine, ce, cum face...vroiam sa va las sa va clatiti putin ochii cu isprava mea de acum cateva luni.



            Sper sa nu fie o problema ca am postat linkul de facebook, in caz ca nu le poate viziona careva sa-mi spuna si incerc sa incarc pozele separat aici.
            Last edited by LoganRacer; 1 October 2011, 00:54. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              loganracer, nu merge linkul

              Comment


              • #37
                Originally posted by L3on_rgby View Post
                loganracer, nu merge linkul
                Probabil tre sa-mi dai add pe fb, eventual cauta-ma dupa mail in orice caz sa-i raspund intrebarii lui mc_alien
                Electronist auto, pentru treaba cu inchiderea masinii cam de orice fel Liciu Epure 073079680 mail liviu.brasov@gmail.com sau liviu.brasov@yahoo.com, cu tipu am vorbit sa-mi faca inchiderea la masina, cum eu n-am pe cablajul masinii asa ceva trebuie sa-mi faca instalatie separata + montare actuatoare

                Comment


                • #38
                  eu nu am intrebat de electronist... ci de ce ar putea sa isi construiasca cineva cu mana lui acasa...

                  iar daca e vorba de logan nu cred ca mai e unu pe brasov sa fi desfacut loganu mai bucati ca mine ...

                  de inchidere/deschidere si tot ce vrei cu cate actuatoare vrei... mai uitete o data la mine in masina si ai sa vezi ca maldarul ala de fire de la shimbatorul meu nu sunt inutile deloc:P... si nici o usa capota sau clapita nu se mai deschide mecanic la mine...
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • #39
                    "lauda de sine... nu miroase-a bine"
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #40
                      ba da, ma laud ca usa in dreapta spate nu se mai deschide deloc cred ca s-a jucat un "prieten" la protectia pentru copii... :|
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • #41
                        ups... deci totusi cand ai proiectat proiectul ti-a scapat acest amanunt. trebuia sa belesti tijulita aia mica. dar din buton de ce nu se deschide? ca nu are treaba fizic cu manerul :-?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #42
                          daca ala e pus pe blocat... pot sa trag mult si bine de maner si sa apas pe butonul magic... vedem maine cum o deschidem...
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • #43
                            O schema pt urmatoarea chestie :

                            - bec pozitie fata + semnalizare
                            - bec pozitie spate + semnalizare


                            ceva gen ca la americane

                            stie cineva? (cu diode inseriate pe circuitele respective nu merge)
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              vrei sa stea aprinsa si semnalizarea si pozitia si sa semnalizeze ambele ??
                              sau doar semnalizarea , pe post de pozitie si semnalizare...
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • #45
                                DA! M-ai ametit

                                In fata, as vrea ca si pozitia si semnalizarea sa stea apreinse permanent pe pozitie, iar cand dau semnal, sa clipeasca amandoua deodata.

                                Sa zicem ca si pe spate as vrea la fel
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google