Cumpar Dacia Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Dacia Logan

    Va salut, sunt interesat sa achizitionez un Logan minim noimebrie 2011/ maxim 2012 , benzinar 1.2/16 8v ,obligatoriu sa aibe AC, oglinzi electrice, prim proprietar(sau unde a fost cazul primul proprietar sa fie banca,iar al 2lea sa fie cel in cauza) din Bucuresti sau imprejurimi. Sa aibe dovada ANAF ca taxa a fost platita si nerecuperata, fiscal si toate actele aferente vanzarii ! Ofer pret bun de la 4200euro in sus(in functie de cum se prezinta masina), nu sunt samsar,o iau pentru uz personal !

    0761743792 - Mihai/ Bucuresti

  • #2
    up, ofer si 5000E pe o masina buna din 2012 !!

    Comment


    • #3
      Daca te interesează...LOGAN 2 Laureate, diesel, decembrie 2012, 6400e.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Caută pe bestauto.ro. Acolo am găsit și eu „roșioara” mea și erau atât de multe Loganuri, încât la un moment dat începuse să mă doară capul de câte am văzut.
        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

        Comment


        • #5
          Mai insista....vezi si pe la reprezentante poate eu ceva la buyback.

          Comment


          • #6
            La 5800 am gasit logan 2 din 2013, 0.9 tce full cu 54000 km...era buyback.

            Comment


            • #7




              Garantie 2 ani sau 30000 km si 0.9 TCe. Ce poti sa vrei mai mult de atat?
              Last edited by vitriol; 29 September 2016, 07:39.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #8
                Ambele mașini de flotă, era și HDE-ul la vânzare
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • #9
                  doar 1.2 16v sau 1.6 8v - masina o sa fie pe taxi( masina personala care o sa faca multi km zilnic ) deci exclus 0.9 TCE sau diesel , multumesc oricum de sfaturi baieti !!

                  Originally posted by vitriol View Post
                  ma intereseaza doar modelul facelift, nu vreau Logan2 , mersi frumos
                  Last edited by just_logan; 29 September 2016, 15:51. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Am un logan faza2, 2010, 1.2 Euro 4, A.C., 400 KM (patru sute) 5.800 Euro
                    0726180280
                    P.S. Merge facuta taxi si pe bucuresti si pe ilfov... Pt. ilfov te ajut si cu licenta daca te intereseaza.

                    Comment


                    • #11
                      2012, maxim 5 ani sa aibe masina , am licenta de Bucuresti, mersi oricum, up !
                      Last edited by 77sky; 30 September 2016, 18:25.

                      Comment


                      • #12
                        Sandero nou 2016, nerulat, cu AC, motor 1.2, taxa platita si nerecuperata ,te intereseaza?
                        Last edited by ovidiu-pit; 1 October 2016, 11:14.

                        Comment


                        • #13
                          cam scumpa..., mersi frumos !

                          Comment


                          • #14
                            up, ofer pret corect pentru o masina buna din 2012 !!

                            Comment


                            • #15
                              up, inca se cauta !!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google