Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Acei frumosi nebuni"!
    Va invidiez!

    Comment


    • un live streaming?!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • am fost, m-am dat dar mai ales ce spectacol dom'le, ce spectacol
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Poze, filmulete, ceva? Cum a fost baieti?
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • E bine ca va-ti distrat. Pozele or sa fie destule cred.

            Comment


            • Originally posted by aleXpeed View Post
              Poze, filmulete, ceva? Cum a fost baieti?
              Inca nu s-a terminat, maine mai e de alergat.
              Momentan e bine, frig in oase + oboseala, emotii, ratari de viteza, masini la consurs multe (foarte multe!), bolizi de 400-500 cp, lume multa, harmalae/agitatie, , deci OK.
              Vremea a tinut cu noi, n-a plouat pana la final, speram si maine la o zi ca si azi macar.

              PS: da, si ceva mancatori de ***** la adresa Logan, dar nu-i bagam in seama (latratori/jigodii d-astea care circula cu tramvaiu).

              Comment


              • Originally posted by crististreulea View Post
                am fost, m-am dat dar mai ales ce spectacol dom'le, ce spectacol
                ma domnu...eu stiam ca tu nu esti normal....dapoi acuma mi-am dat cu seama ca tu CHIAR NU ESTI!!!!deci deloc nu esti normal
                toata lumea zicea: "curba aia n-o mai ia","acolo iese in decor"...etc....)ai facut o mare nebunie cu saraca masina....)
                oricum...felicitari si bafta maine daca mai mergi...
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • NICI OCTAVIAN NU S-A lasat mai prejos , cu trocariciu lui , bravo tavi , mi-a parut bine sa te cunosc .. asteptam pozele
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • dintre cei care au filmat cursa...e cineva care ne poate face un dvd cu participantii??? platim..da macar sa avem si noi amintire ..cine stie daca a reusit sa aduca sorin pe cineva?

                    Comment


                    • sal

                      eu am fost doar spectator, dar desi frigul era crunt a meritat, felicitari organizatorilor pentru spectacol, tuturor participantilor si colegilor din LC, loganul a fost ''super tare frate'' ) asteptam un filmulet mai inchegat si poze, sunt curios, eu am filmat cate ceva dar nu-s profi, bafta maine!!!! distractie placuta, ne auzim au fost o gramada cu care am vorbit si ne-am cunoscut azi mi-ar place sa mai vorbim, idul meu hus_adrian bagati acolo in lista si hai la o palavra!

                      Comment


                      • Azi se anunta vreme BETON.
                        Asta doar pt ca e mai frig ca ieri dimineata (deci mai incolo va fi soareeeee).
                        Last edited by Octavian; 14 March 2010, 08:33.

                        Comment


                        • is curios ce fac restu participantilor , imi pare bine ca am cunoscut lume noua si m-am revazut cu altii
                          salutari silviu (imi pare rau pentru cele intamplate), streulea , cristi xp , cata fof , dsign , cobra , adi , bubu imi pare bine ca te-am revazut ( dupa 2 ani ), merci mareom pt cursa acordata si detaliile care le-ai zis , seba si imi pare rau daca am uitat pe cineva ,felicitari organizatorilor
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Video overview al evenimentului:
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                            urmeaza video-uri separate cu fiecare participant (cate 1 - 2 ture), inclusiv filmari din cockpit

                            Comment


                            • eu din pacate acum sunt acasa in loc sa imi dau capetii pe circuit dar astea estenu ma asteptam.sper sa reusesc sa rezolv problemele doar
                              o sa pun putin mai tarziu pozele ce le am eu
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • Originally posted by MS 41 NZN View Post
                                ma domnu...eu stiam ca tu nu esti normal....dapoi acuma mi-am dat cu seama ca tu CHIAR NU ESTI!!!!deci deloc nu esti normal
                                toata lumea zicea: "curba aia n-o mai ia","acolo iese in decor"...etc....)ai facut o mare nebunie cu saraca masina....)
                                oricum...felicitari si bafta maine daca mai mergi...
                                ma, aproape ca ieseam uneori :P
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google