Cupa VSS II Real Show 10-11 iulie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cupa VSS II Real Show 10-11 iulie 2010

    in 10 11 iulie 2010 avem onoarea sa va invitam la evenimentul nostru
    detalii saptamina viitoare
    Attached Files
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

  • #2
    felicitari Sorine, voi fi acolo mort-copt, cu mainile inclestate pe paparatul foto

    spor la organizare, stim ca nu e simplu.

    Comment


    • #3
      Asa Sorine,baga evenimente auto pe banta rulanta.Daca la inceput a fost un mare succes acum deja tre sa fie mult mai ok si pe viitor tre sa iasa perfect.Multa bafta si mult calm,nu ca la Vss 1 agitatie si tensiune mare.Succes.

      Comment


      • #4
        Originally posted by virtualmansorin View Post
        in 10 11 iulie 2010 avem onoarea sa va invitam la evenimentul nostru
        detalii saptamina viitoare
        Felicitari pt initiativa!Sper sa iasa cel putin la fel de frumos ca si pana acum mai ales ca acum va fi si un concurs de indemanare auto daca bine am inteles eu.
        ...byAdi.Schumi_tm
        TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

        Comment


        • #5
          cel mai probabil ca si aradul va fi acolo cel putin in doua ipostaze: ca ajutor si ca spectatori ... asteptam alte detalii
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            slalom paralel, pe asfalt, asta e unul dintre detalii. un fel de race of champions, dar la noi e cupa campionillor de pe sate
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #7
              Subscriu la ce a spus Arthur, daca putem ajuta poti conta pe o parte din noi.
              sigpic My Black Pearl

              Comment


              • #8
                deci balamuc sa fie ca in rest ... ne adunam noi.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #9
                  ah ce as mai venii si eu , sa vedem cum e pana atunci , poate poate

                  Comment


                  • #10
                    daca nu ma insel, o sa fie si raliu, 2-3 probe speciale, vreo 14km in total. sa explice o data sorin, ca deja e varza in capul meu. am macadam sapt viitoare, asfalt in 2-3 saptamani, dracu' le mai stie, ca atata am vorbit de ele si le-am incurcat, ca am impresia c-o sa-mi dau macadam la real in parcare
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      io am impresia ca pe tine te paste o vizita la doftoru forumului ... ala verde care trateaza problemele cu capu
                      io zic sa iti iei o vacanta sau macar un weekend liber de acasa ca deja e prea mult pentru tine
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #12
                        io stiu din mai multe surse demne de incredere (jiji, sorin, captainslow, pseudo-nevasta-mea, maica-mea, blonda mica a lu' almasa, etc...) ca incep sa devin senil.
                        acum putem reveni la topic? sau putem sa aberam pana vine sorin cu detaliile si apoi facem curatenie aici...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          @virtualmansorin - dane cat mai multe detalii , sa se inceapa si lista de concurenti
                          sigpic #

                          Comment


                          • #14
                            Castigatorii de la VSS1 primesc inscriere gratuita?

                            Bafta si sa iasa si mai fain ca prima data.

                            Comment


                            • #15
                              cu bunavointa lui streulea traseul



                              culoarea galbena este prima
                              Attached Files
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google