Curentul "emo" Printre Noi :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nici eu nu prae ii suport......Cum sa se suporte manelarii cu dementii aia ? ). ...C.At despre colegii nostrii de pe forum ...( streulea ce l-am vazut prin filmulete si pe bigman live ......Nu au fata deloc de EMO-izi.......Poate rock de calitate DA......) ....Nu-i bagati in aceeasi oala cu toti suckerii sinucigasi ....
    sigpic

    Comment


    • #17
      Sper sa postati si niste poze cu frezele lor cum se imbraca sa le vedem cultura
      sigpic

      Comment


      • #18
        Acum cateva zile in urma au auzit la radio despre o copila care s-a aruncat de la balcon si si-a dat sfarsitul pe caldaram, ce sa zic, trist, dar trist este ca parintii din ziua de azi nu le dau copiilor ocupatii productive ci bani pentru distractie, de aici degenereaza tot. Dati-le o ocupatie, tineti-i ocupati toata ziua, si noaptea vor dormi ne-ntorsi si nu vor mai avea timp sa planga, sa se machieze, sa se pieptene sau mai stiu ce ce fac.

        Comment


        • #19
          Vrei sa ai cosmaruri ? am pe al scoala cativa....Cand ma intalnesc cu ei ma duc catre geam si il deschid .....Si ii invit )).....Dar acum cam refuza ....Dar tot le vine randu
          sigpic

          Comment


          • #20
            Domnilor, va rog, postati jurnalele si la bancuri, daca nu cumva ati facut-o deja
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Ce fac 5 emo intr-o camera : ??? 4 stau in fiecare colt si se taie cu lama si al 5-lea sta in mijloc si plange ca nu are si el un colt !! EMo kids suck ... Prea tare
              sigpic

              Comment


              • #22
                Sa ne uitam...Sa ne minunam :
                Attached Files
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #23
                  La toata gasca aia care pare cam vesela ....Sa le bagi o manea pe sistem turbo turbat sa vezi cum o iau razna .....
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Stiri EMO...
                    Pentru Cumparatorii de pizza:A aparut noua PIZZA EMO care se taie singura...

                    Stiti ce scrie pe peluza unui EMO? As vrea ca si gazonul meu sa fie EMO , ca sa se taie singur...

                    sigpic

                    Comment


                    • #25

                      am vazut pozele.....Urata specie )
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Se se omoare sa scapam de ei nui suport pe astia care se cred emo cum se inbraca ,cum arata ,arata mai bine dracu decat ei :ma refer cei din pozele de mai sus
                        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                        Comment


                        • #27
                          Eu Ma Omor ii sfatuiesc pe emo sa nu mai foloseasca gel , oricum daca se lasa linsi de vaca iese la fel freza.Porma nu ar trebuie sa facem atata caz pe chestia asta , oricum comunitatea lor nu o sa tina mult daca toti se omoara nu o sa mai fie nici unu probabil 1-2 ani nu o sa mai fie emo.Emo si manelisti stau in aceasi oala uni nu sufera viata alti sufera de complexu ca au prea multi bani si prea multi dusmani
                          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Rudy
                            ...Oricum comunitatea lor nu o sa tina mult daca toti se omoara nu o sa mai fie nici unu probabil 1-2 ani nu o sa mai fie emo.
                            Fraieri se gasesc oricand...
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #29
                              Saracii copii, e vai de capul lor. Mie mi-e mila de ei si intr-un fel i-as ajuta. Am primit acu ceva vreme de la o matusa din State, vreo 10 cutii de lame de barbierit, calitatea I, wilkinson sword parca se numesc. Ii asigur ca nu vor fi nevoiti sa barbiereasca vena prea mult, o ia din prima.

                              Asadar, astept EMO sa faca o lista. Primul sosit, primul servit.

                              Comment


                              • #30
                                Nu stiu de ce dar am impresia ca acesti copii nu au o copilarie asa fericita. Un copil normal nu vad de ce ar trebuie sa se imbrace si sa se poarte in asa fel pt a atrage atentia altora. Sincer.. Mi-e mila de ei.
                                numar secundele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google