Dacia Logan B 304 SGM - (Castigator Campionat Cea Mai "tiganita Masina" Editia 2011)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo SGM Mi-a placut reportajul. Si in legatura cu jantele, mai bine le lasi asa. Albe sunt prea comune si arata chiar bine galbene pe albastrul asta
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • imi pare rau ca nu am putu viziona si eu aceasta emisiune.oricum se va comenta mult si extra de bine.FELICITARILE MELE.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • bravos SGM-ule, o torpila pe 4 roti! super tare, felicitari!
        lipsa text

        Comment


        • mie mi s-a parut ca nu s-a acordat prea multa atentie reportajului....oricum felicitari.
          Nu-i bai...

          Comment


          • Originally posted by Mariusrs View Post
            sal..misto ..reportajul....cam scurt cei drept....dar pacat ...ca nu i-ai dat si tu ...forja la masina aia sa vedem ce poate la 170 200 500 1000 cp cat....are...asa...doar niste viraje stanga dreapta...vedem la orice masina....in rest numai bine !
            Demonstratie de forta care sa poate fi difuzata la tv se poate face doar pe circuit inchis.

            Demonstratiile de forta pe drumurile publice personal nu le promovez si nici televiziunile nu le vor promova vreodata.

            Comment


            • felicitarii pt masina si pt reportaj ... cea mai tare replica


              "DAI UN BAN SI STAI IN FATA"
              Cristi-VNC

              Comment


              • Fara comentarii.

                Comment


                • Tot respectul pentru ce ai realizat pana acuma, dar daca nu te superi as avea si eu o intrebare:
                  Pe ce te bazezi cand afirmi ce valoare are puterea motorului, ai facut o masuratoare pe Dino sau doar etimezi?
                  Bafta in continuare sa ajungi unde ti-ai propus!!!
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • la cata meserie cunoaste,poate aprecia aproape de realitate.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Estimez comparand cu alte motoare care au aceleasi modificari si care au fost masurate pe dinamometru.

                      Comment


                      • un raspuns si mai corect.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Originally posted by unicul_sgm View Post
                          Estimez comparand cu alte motoare care au aceleasi modificari si care au fost masurate pe dinamometru.
                          Multumesc de raspunsul sincer pe care mi l-ai dat, dar eu zic ca estimarile sunt una si realitatea poate fi alta.
                          Nu crezi ca ar fi mai echitabil sa faci un test pe Dino ca sa stii exact unde te aflii?
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Pana nu fac conversia turbo nu vad rostul masurarii. Are de fabrica 174 cp si informatia imi este mai mult decat suficienta.

                            Comment


                            • Am vazut si eu emisiunea, super masina si felicitari pentru ce ai facut. Multa Bafta.
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • foarte frumos reportajul, l.am vazut si eu, dar pe net, cand a fost difuzat?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google