Dacia logan EXCLUSIV de la ProStreet tuning Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU cred ca va fi din lemn )
    Ci acum lucreaza la forma sa vada cum iese, cum se aseaza si finalul va fi din fibra sau un plastic ceva. Dar cred ca fibra.

    Comment


    • dupa lemn se face matrita,si se toarna in fibra...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Originally posted by Cristi_Xp
        dupa lemn se face matrita,si se toarna in fibra...
        cristi,nu cred ca are rost sa le dai la toti explicatii. cine stie ce inseamna fibra nu comenteaza asa aiurea. am mai auzit eu prin vara pe unu care el cica facea spoilere si alte chestii fara matrita si cand l-am pus sa-mi explice cum eu si cu un prieten eram pe jos de ras (e prea mult de povestit).
        si barile la loganu acesta cand erau din lemn tot asa comenta lumea si cand au vazut ce a iesit si-au schimbat parerea.
        si oricum nu conteaza parerea la cei care critica asa din poze. pana nu sunt langa masina sa vada cu ochii lor live ce a iesit mai bine se abtin.
        http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
        : 0722.526.317 0765.488.804

        Comment


        • E super nu are rost sa mai comentam, da mai puneti si voi poze si cu oglinzile in lucru etc...
          sigpic

          Comment


          • dorinta ta)
            Attached Files
            sigpic
            astra h 1,7 cdTI

            Comment


            • de curiozitate cam cati bani ... aproximativ s`au bagat in masina asta sa ajunga asa ? :x
              Logan 1.6MP

              Comment


              • Eu o intrebare cam ...... , deja la nivelu asta nu se tine cont la cat sa investit , nu asta e important....
                sigpic

                Comment


                • calitatea conteaza si frumusetea ....unicitatea lui
                  sigpic
                  astra h 1,7 cdTI

                  Comment


                  • Super

                    Acum am vazut si eu postul, e drept sunt doar de cateva zile pe aci.
                    Super masina, numai cuvinte de lauda.
                    As vrea sa vad masina live, daca o veni vre-o data mai aproape de Sibiu.
                    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                    Comment


                    • eu inca mai astept sa vad interiorul gata kit ca nu mai pot de rabdare..... masina e BELEA nu cred ca ar putea spune cineva cva de rau despre ea (colegu GGD se pare ca si-a revizuit atitudinea)

                      in incheiere le doresc multa bafta si idei super in continuare celor de la prostreet si cu totii cred ca vrem sa vedem masina live la urmatoarea expo (asteptam sa ne spuna roby cand va fi urmatoru show

                      sa traiti...TUNING
                      sigpic
                      NEVER FORGOTTEN

                      Comment


                      • Originally posted by VDO_racing View Post
                        (colegu GGD se pare ca si-a revizuit atitudinea)

                        in incheiere le doresc multa bafta si idei super in continuare celor de la prostreet si cu totii cred ca vrem sa vedem masina live la urmatoarea expo (asteptam sa ne spuna roby cand va fi urmatoru show

                        sa traiti...TUNING
                        pai dap,mi-am schimbat parerea despre masina in mometul in care am vazut masina live,la mare,la 4 t u n i n g fever.
                        http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                        : 0722.526.317 0765.488.804

                        Comment


                        • mersi baieti!!! va promit ca nu va vom dezamagii!
                          i-mi ia mult timp sa finisez interiorul sa reglez simetriiile la care suntem foare pretentiosi.postez cateva pozefacute aztazi,in curand termin bordul si fetele de pe usile fata.
                          E prima lucrare de acest calibru din tara (vb. la interior)e greu si pt ca e primul interior facut de noi si este 100% modificat.sunt sigur ca cu acest logan ajungem sa clintim mentalitatea romanului destept care spune ca loganul nu e masina!!
                          Attached Files

                          Comment


                          • misto a inceput sa semene cu interiorul unul s-class,ma refer la coborarile spre consola si continuarea catre usa a borduluiP
                            sigpic
                            astra h 1,7 cdTI

                            Comment


                            • bordul are asemanari cu a mai multor marci,fiecare ce vede in el!un lucru pot sa-ti spun ca cel mai apropiat il vad pe cel de bmw .dar iara spun fiecare cu ce vrea il aseamana.
                              interiorul nu l-am putut proiecta pe hartie deoarece formele depind in foarte mare masura de tot felu de intarituri si subansambluri care i-mi erau in drum.inca sustin ca va fii mult superior celui de fabrica

                              Comment


                              • Misto
                                Intrebari:
                                1) Pe consola centrala o sa ii puneti ceva sistem de navigatie?
                                2) Air-baguri frontale o sa mai aibe masina, sau o sa fie mai mult pt. expozitii???

                                Sugestie: Daca "inveliti" bordu in piele faceti partea superioara neagra (sau ceva inchis) si partea de jos cu crem (la fel si pt panouri)

                                PS: astept sa veniti cu ea la EXPO TRANSILVANIA (exterioru super fain, chiar ziceau prieteni ca ii cel mai frumos logan >chiar si cei anti-logan<)
                                ...de doi lei :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google