Dacia logan EXCLUSIV de la ProStreet tuning Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...de doi lei :p

    Comment


    • Tu l-ai filmat?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Daca filmam io se auzea alt fel de muzica pe fundal
        ...de doi lei :p

        Comment


        • Deci pana la urma e sau nu de Vanzare , daca e cred ca la vrun pret de 20.000euro ca nea e facut in germania ))).E cam exagerat loganu asta in general da nea gusturile nu se discuta (la inceput am crezut ca va iesi mai bine..)
          sigpic

          Comment


          • ba mai taci ... nu vb tu de sume de 20.000 de euro ca daca ti-i pune cineva in brate nici nu stii sa-i numeri. btw, arata foarte bine pe sosea
            http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
            http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

            Comment


            • Da ce teai aprins asa , daca iei pretu de achizitie al masini plus +1.000 euro kitu cu vopsitu cu manopera cu tapiteria din piele etc, ajungi la o suma destul de mare si ca in orce afacere trebuie sa si castigi destul de mult, cum in loganu de la Delta sau investit (chipurile30.000euro sa cam pe acolo nu mai stiu exact iar piesele costau doar 15.000euro ) nu e de mirare..
              sigpic

              Comment


              • ce v-am zis eu
                vrei nu vrei iti intorci privirea dupa ea
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Originally posted by Danyutz
                  deci nu va inteleg .. cat a fost in floare, v-ati spart in laude, acum ca a aparut ... o neintelegere(eu asa o vad) toti v-ati schimbat ..
                  Danyutz, spune-mi unde ai vazut sa fi scris eu ceva de bine (sau de rau) despre aceasta masina. Intr-adevar iese in evidenta, dar mie nu mi-a placut de la inceput. Singura treaba laudabila este faptul ca au incercat ceva nou, si la unii le si place. Dupa cum am zis, parerile sunt impartite
                  sigpic

                  Comment


                  • nu stiu de ce va scuzati, daca sustineti ca nu ati comentat nimic rau sau bine despre masina ... omu ii ca vremea
                    http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                    Comment


                    • ma baieti da ce ziceti de triplele astea cu sticla care au aparut acuma? 700 RON nu pare cam mult?

                      Comment


                      • Astea is vechi.
                        PS: uitate la data adaugarii (13 jul 2006)
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • Originally posted by ggd_87
                          hai sa va zic yo cum sta treaba. astia si-au batut joc de un logan,proprietaru a avut incredere in ei si acum vinde masina,k deee,ce ar putea s fak cu chestia aia.
                          partea interesanta e k proprietarului ia fost rusine s zica unde e facuta masina si a zis ca e facuta in germania.
                          dovada:

                          Logan De Vanzare

                          vand logan mdificat an 2006, 89.000 km parcursi, pe benzina , motor 1.6 , aer conditionat, interior piele alba, cauciucuri toyo tires, genti din aliaj usor aez, bara fata spate si spoilarele sunt cumparate din germania!tuningul este facut in germania in dortmund!, a fost modificate aripile fata si spate ca sa mearga cu barile din fata spate (5/30/2007 4:35:41 PM)

                          domnule GGD!!!vreau sa-ti spun ca esti un gunoi si pt ce stii si tu bine:
                          unu la mana:eu te-am adus pe forumul asta
                          doi la mana:ma barfesti cum ca nu eu am facut masina cand stii bine ca noi am facuto in timpul costructiei ti-am aratat poze cu masina in lucru in atelierul meu!!deci las pe altii sa te caracterizeze!!
                          in al treilea rand nu stiu de ce te jeneaza masina asta??nu pot decat sa cred ca te oftici ca tu ai doar niste jafuri de spoilere copiate si adaptate pe masina ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          I-MI CER SCUZE PT IESIREA ASTA DARA OMU ASTA CHIAR MA SCOATE DIN TATANI CUM FACE PE PROSTU!

                          Comment


                          • Alt anunt cu masina la vanzare: http://www.*******.ro/Anunturi-auto/...e-xx59928.html
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • i-mi cer scuze ca am lipsit atata vreme de pe forum dar am fost mult peste cap in lucru aici in DORTMUND e stres mare!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              vreau sa va spun ca anunturile sunt false!!de ultimul sa nici nu mai vorbim!!!!!!cine urmareste topicul de l inceput nu are cum sa nu vada ca sunt poze din romania mai exact in atelierul meu!!!loganul e unul dintre proiectele mele care il tin foarte reusit si pt ce proprietarul ne multumeste foarte mult!!!!!dar asta veti vedea la participarea nostra la expozitiile din oaradea 17 iunie si dupa cu o saptamana la cluj unde masina va fii expusa si ne puteti cunoaste si pe mine si pe proprietar cu zambetul pe buze si probabil vom spera sa nu mergem acasa fara vreo cupa!!!!
                              masina a iesit supeeer asta va garantez si eu sunt chiar mandru de ea!
                              ce pot sa va spun sa mergeti la vreun show la care va participa si dupa care astept comentarii pro sau contra!!
                              ce am mai observat ca cine are ceva de comentat se gaseste tocmai proprietarii de loganuri.ma intreb si chiar si pe voi ca oare de ce???bineinteles nu poti face o masina sa ii placa la toata lumea dar se face ca cine comenteaza sa aibe o gura cat casa si toate fara sa dea o tura in jurul ei in realitate!
                              masina e programata pt interior in data de 7 iulie dupa ce se intoarce proprietarul din vacanta!
                              cu mult respect va salut din BAIA MARE indiferent de va place masina sau nu!!!!

                              Comment


                              • Deci pana la urma sa inteleg ca anunturile alea sunt puse gresit acolo?
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google