Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar optional...430 euro.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • ..Da...Pacat, ar trebui sa fie standard...Sunt nou posesor de logan dci 85 cp ..Laureate...Sapt ce vine il ridic (e deja la dealer) dar am mai stat putin sa scada euro

      Comment


      • Originally posted by blaxter View Post
        ..Gresit..Pe laureate nu ai ABS!!
        Crezi ca eu nu stiu sau cum? Eu ziceam ca omul are ABS pus opitonal...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Deci ce se zvonea ca ar mai fi intarziat pt ai adapta aerul climatronic e doar un zvon sa inteleg?
          Si mai era faza ca i-ar adpta butoanele pt deschiderea geamurilor pe usa
          Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

          Comment


          • Corect: se zvonea.

            Comment


            • Crezi ca eu nu stiu sau cum? Eu ziceam ca omul are ABS pus opitonal...
              __________________
              ..K...Scuze n-am citit atent

              Comment


              • Am ABS ca mi l-au dat gratis la masina ca am luat si gpl, si de ce am cauciucuri michelin? Nu stiu..Oricum puneam abs la masina si separat chiar daca nu aveam oferta asta...
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • @andrei, scuze, jentile alea seamana izbitor cu niste capace dar am dat un zoom si m-am edificat.Oricum, mie unul acest model nu-mi place dar ma rog, chestie de gusturi.

                  Comment


                  • Astazi am vazut la un laureate ca avea covorasele de cauciu prinse in niste "dopuri" din plastic de mocheta.
                    Am vazut ca am si eu 2 dopuri din alea prinse de mocheta de sub scaunul soferului si vreau sa-mi spuneti daca se pot scoate ca sa-mi fixez covorasul ca-mi intra sub pedalier.

                    Comment


                    • @garib1973: Ti-am zis, de aia ai cauciucuri Michelin, ca ai ABS.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • A mea are ABS + EBD + AFU si am primit gume Continental ContiEcoContact3 . Am vazut ca se dau si Michelin la variantele dotate cu abs. Prestige tot continental va avea.
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Poate avea si Michelin?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Da ... Poate dar dupa parerea mea par mai "lipicioase" pe asfalt conti decat michelin energy . Au profilul mai dubios eu nu am simtit niciodata interventie abs pe masina mea cu conti , dar pe michelin imediat ce a plouat era sa fuga prestige-ul de sub fund(eram cu a unui coleg)
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • Si Prestige-ul poate avea Michelin, depinde de noroc.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Tocmai sunt posesor de 1,4mpi preference...Versiune cu ABS Afu si toate alea si mi-au pus 185/65 15 mixte ca firma Briliantis...Sunt bulgaresti...Si cine a vazut pana acum masina au zis ca sunt cauciucuri bune....Exact numele il voi scrie diseara..Acum sunt la servici si nu pot parasi ...Sa ma duc sa fac poze...Dar voi incerca )
                                Last edited by JmEk; 16 October 2008, 14:13.
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google