Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E chiar frumos ...dar de motorizari ce stiti ceva daca o sa puna si un motor mai mare???
    ---== LoGaN dRiVeR ==---

    Comment


    • Deocamdată se pare că nu. Pe Phase 2 nu prea cred, doar pe Logan II (din 2012) poate (de fapt aproape sigur, între timp astea vor fi cam depăşite).

      Comment


      • [QUOTE=mihai.gigi;108806]Spatele e ok, mai putin banda cromata...Si fata e draguta dar ma cam sperie grila! Asteptam si interiorul!

        Banda aia cromata se poate da jos.

        Nu stie cineva ce variante de echipare si ce motorizari va avea logan phase deux?


        sorry pt. ca am postat trei mesaje identice mai sus... sorry. nu am mai putut sa dau edit
        Last edited by andrei; 1 May 2008, 11:35.
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • Stiti cumva daca la modelul acesta s-a schimbat ceva la portbagaj? Au pus amortizoare in loc de arcuri?

          Comment


          • Va exista posibilitatea ca dupa lansarea modelului asta (sa zicem decembrie2008-ianuarie2009) sa se poata cumpara loganul actual? Sau se va renunta complet la modelul din prezent?

            Comment


            • Masina arata foarte bine!!!!
              Abia astept sa iasa!!!!

              Comment


              • Originally posted by alexandru89 View Post
                dar de motorizari ce stiti ceva daca o sa puna si un motor mai mare???
                Tot motoarele actuale o sa fie.

                Originally posted by cristivsb View Post
                Stiti cumva daca la modelul acesta s-a schimbat ceva la portbagaj?
                Tot pe arcuri a ramas, nu va fi nici o schimbare.

                Originally posted by costinbranzas View Post
                Va exista posibilitatea ca dupa lansarea modelului asta sa se poata cumpara loganul actual?
                Dupa lansarea Logan Ph2, numai Logan Ph1 care sunt in stoc la dealeri vor mai putea fi cumparate, o sa inceteze fabricarea lui.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Frumos Logan ph2.stie cineva si preturile pentru el?

                  Comment


                  • Din pozele de mai sus bordul la Ph2 e acelasi ca la Sandero, si fetele de portiera.. mie unu nu prea imi place ca seamana, si grila la fel, as fi vrut sa fie deosebirea mai mare intre logan si sandero.

                    Comment


                    • Salutare tuturor. Cred ca Dacia este pe drumul cel bun si astept sa vad noile modele!

                      Comment


                      • Da,Dacia este pe drumul cel bun,parerea mea.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Originally posted by alexgame View Post
                          stie cineva si preturile pentru el?
                          Putin mai mari decat Logan Ph1... Cu vreo 400 euro, cam asa.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Arata f bine...mai putin partea frontala(parerea mea)...Interiorul pare mai bine finisat, acum ramane de vazut

                            Comment


                            • Parca parca se apropie de o masina adevarata, nu ca loganul ph1 nu ii masina adevarat dar totusi. Interiorul daca nu ma insel ii ca si la sandero? Iar exteriorul imi place oricum eu tot 4x4 astept))
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Da, arata mai binisor.Dar dupa cate se observa schimbarile la care ma asteptam:ma refer la locul butoanelor pentru geamurile electrice, niste oglinzi noi;nu vad pentru ce ar creste pretul cu 400 euros...astept mai multe poze cu interiorul k la exterior nu sunt mari schimbari.Salutare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google