Dacia Logan Pick-Up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da gabriele dar cat crezi ca e sarcina utila la un papuc vechi??? e 740de kg sau chiar mai mic daca nu ma insel am unu in ``ograda`` deci dece toata lumea zice vaiiii dar mica e sarcina utila...

    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by sonykel
      eu ma asteptam sa fie ceva mai ieftin ca van-ul ca ... e mai putina tabla domne mai putine balamale mai putine usi
      Pe o parte ai freptate.Dar in ziua de azi masina UNDE gasesti masina noua sub 7000 euro?Inafara de matiz

      Comment


      • #33
        Baieti arata super Pick Up-ul asta, fata de vechiul papuc, cu siguranta va cara mult mai putin, dar trebuie sa recunoasteti, ca in ceea ce priveste confortul la volan, este o schimbare radicala. Este mult mai incapator, si mai confortabil. "Remorca" este bine lucrata, si-mi place la nebunie. Deabia astept impresi, de la posesori.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #34
          Foarte simpatic Pick-up Logan, bara din fata putea fi vopsita ca la MCV sau berlina, zic eu ca dadea mult mai bine....dar oricum, frumusica masinuta
          Logan Ambition 1.6 8V

          Comment


          • #35
            Io banuiesc ca nu vopsesc spoilerele la VAN, Pick-up si taxiuri pt. ca umbla mult prin oras si se mai freaca (spoilerele) si arata urat dupa aia, sau fac economi

            PS: utilitarele (VANu si Pick-upu) mai umbla mult si pe santiere
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #36
              asta vroiam sa zic si eu mishule... eu unu nu mi-as dori masini utilitare cu bari vopsite... e muult mai practica asa...

              sigpic

              Comment


              • #37
                si pana la urma e masina utilitara ce naiba. e de carat cartofi, ceapa si toati celi. e ca si cum te-ai duce la costum la cules via sau alte treburi pe la tara! si eu tot nu inteleg de ce masinile galbene nu au si barele vopsite? poate eu nu vreau sa o folosesc ca taxi. poate imi place mie galbenu ala oribil )
                Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                Comment


                • #38
                  Originally posted by sonykel
                  ... eu unu nu mi-as dori masini utilitare cu bari vopsite... e muult mai practica asa...
                  pe tine iara te-a trezit maicata si n-ai deschis bine ochii
                  ce titelu meu vezi tu mai practic la o bara vopsita?
                  intradevar aspectul cu ea asa neagra lasa de dorit. un pickup este fabricat sa fie eftin deoarece este o masina de care vei trage si vei cara marfa. dar arata bine oricum
                  cel care-l cumpara sa-si care ATV-ul sau motorul, isi v-a vopsi bara ca sa arate mai bine.
                  o sa va socati cite pickup-uri vor aparea pe piata cu bara aia neagra.
                  @yoz13: acel gaben se si numeste galben taxi. deci cred ca iti vei lua si vopsi barile cu acea culoare de rahat
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by crististreulea
                    pe tine iara te-a trezit maicata si n-ai deschis bine ochii
                    ce titelu meu vezi tu mai practic la o bara vopsita?
                    intradevar aspectul cu ea asa neagra lasa de dorit. un pickup este fabricat sa fie eftin deoarece este o masina de care vei trage si vei cara marfa. dar arata bine oricum
                    cel care-l cumpara sa-si care ATV-ul sau motorul, isi v-a vopsi bara ca sa arate mai bine.
                    o sa va socati cite pickup-uri vor aparea pe piata cu bara aia neagra.
                    @yoz13: acel gaben se si numeste galben taxi. deci cred ca iti vei lua si vopsi barile cu acea culoare de rahat
                    bai asupritule.... acum chiar ca-s proaspat trezit... eu la firma am masini utilitare toate cu bari nevopsita... si asta am si zis ca nu mi-as dori o masina utilitara cu bara vopsita... e muult mai practica una cu bara nevopsita din 70de mii de motive...

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      ce naspa ma simt, am citit aiurea. ai foarte mare dreptate, eu dau vina pe oboseala mea .
                      nu sint asuprit, doar fac parte din ALAC )
                      Last edited by crististreulea; 8 October 2007, 13:55.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #41
                        Ca naiba mai!... carcotasi mai sunteti!!!... Alt defect nu i-ati gasit decat ca are bara nevopsita!... Eu as pune alta intrebare, si anume:
                        1. Ce fel de suspensie are pe spate? Cu arcuri elicoidale sau foi de arc?
                        2. Tractiunea e pe fata sau pe spate?

                        PS
                        La SIAB n-am putut sa vad... eram cu ochii dupa fetite... ;)

                        Comment


                        • #42
                          normal iti cam tremura mana noroc ca eram langa tine sa te sustin

                          pai se presupune ca suspensii are ceva bun estetica mai mergea putin facuta
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #43
                            are suspensile pe arc si tractiune fata...

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              eu sunt multumit de logan

                              pick up
                              sigpic Alexandria

                              Comment


                              • #45
                                mai are cineva logan pick up?
                                sigpic Alexandria

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google