DACIA SPORT - pt. PILOTU din tine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DACIA SPORT - pt. PILOTU din tine

    DACIA SPORT - pt. PILOTU din tine

    ...de doi lei :p

  • #2
    Seamana cu Micutzu...nu?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      dacia sport

      Comment


      • #4
        Arata oribil masina cu abtibildul ala cu NOS si liniile negre pe ea.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          a fost si ea masinuta la viata ei ......cine avea una era tare atunci...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            Tata a avut pe vremea lui ceusescu o dacie 1300 cu motor frantuzesc(cred ca era nichelat nu stiu sigur ce material era, dar stiu ca semana cu cromul). a dat o gramada de bani pe ea si cand a luat-o avea 190000 km si motorul a mers inca multi ani fara interventi majore(daca as fi avut acum masinuta aia o reconditionam usor si o pastram pentru colectie, dar avea probleme mari cu tabla).
            sigpic
            Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

            Comment


            • #7
              copii prosti.habar nu au ce insemna sa ai asa masina prin anii comunismului.
              eu chiuleam de la ore sa vad daciile din raliul banatului

              Comment


              • #8
                Ce caterinca)
                Mai e mult pana departe!

                Comment


                • #9
                  asta la vremea ei era masina buna, dar deh vremurile se schimba, nu cred ca e cazul sa facem misto. sa vedem loganurile noastre peste 30 de ani
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #10
                    asta ca replica la bataia de joc a protagonistilor filmuletului . . . poate se mai gandesc

                    Comment


                    • #11
                      foarte tare....este buna de colectie,pacat ca nu mai gasesti una buna si intreaga....
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Christian86 View Post
                        asta ca replica la bataia de joc a protagonistilor filmuletului . . . poate se mai gandesc

                        http://www.trilulilu.ro/mely_meliy_90/2e49bc8e7a9602
                        SGM-ul ala numa motorul original nu-l mai avea sub capota. oricum e tare masinuta (sau mai bine zis era, ca parca s-a facut praf intr-un accident... )
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • #13
                          alpha stieeee, SGM-ul e distrus
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #14
                            Super tare, o parodie la reclama Vodafone bine gandita. Nu inteleg dc unora li se pare bataie de joc, pana la urma este o masinuta trecuta, a fost si vremea ei, dar gata.....
                            Logan Ambition 1.6 8V

                            Comment


                            • #15
                              dacia sport , nu se acorda garantie )))))))
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google