De unde alimentati cu benzina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu crezi ca nu merg zilnic? Merg pe zi aproape 100 km in oras.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #32
      k atunci depasesti 3 mil pe luna nu ?
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #33
        Pai nu prea dau importanta la asta, n-am stat niciodata sa vad cat cheltui pe benzina.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          k atunci da cat vrei eu ma uit ca sunt si alte cheltuieli familiale de care trebuie sa tin cont
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #35
            Rompetrol Petromv sau OMV .. dar oricum cea mai puternica mi s-a parut OMV`u ... da ustura la buzunar .. nu mult dar se simte cu timpu
            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

            Comment


            • #36
              OMV - benzina de 100
              Lukoil - benzina de 98

              Nu am o regula de unde alimentez mai mult... depinde doar care e mai aproape cand se aprinde "lumina portocalie a mortii".

              Comment


              • #37
                omv e ce-a mai buna de obicei bag carrera95

                Comment


                • #38
                  Depinde si de oras;)

                  Comment


                  • #39
                    alimentez de la lukoil de 3 ani si nu am avut neplaceri. Am vazut si eu depunerea aceea ca o rasina de care se pomeneste intr-un post anterior, si am avut mari probleme cu ea, pt ca am folosit-o pe o dacie 1310 si s-au intepenit supapele. nu stiu de la ce statie era pusa benzina aia, dar statuse mult timp in garaj, si am folosit-o apoi si s-a lasat cu demontarea chiuloasei si curatare.
                    La cat de repede mi se duce benzina, nu imi fac prea multe griji de depuneri, ca nu prea apuc sa merg 2 zile cu aceeasi benzina.

                    Bafta
                    Don't touch! Never ever steal
                    Unless you're in for the kill

                    Comment


                    • #40
                      in majoritatea cazurilor, petrom 99+, ocazional mol98 sau omv100, cateodata luk 98...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #41
                        OMV Carrera 100, MOL98, rar eFix

                        Comment


                        • #42
                          OMV Carrera 100
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #43
                            Eu am pus pana acum doar Top99+ de la Petrom. Pana acum nu am avut nici o problema, iar acel plus de putere chiar se simte cand am nevoie de o demaraj mai in forta. E putin mai scumpa dar eu zic ca merita (teoretic are mai putina apa )

                            Comment


                            • #44
                              Rompetrol-ul de la Dristor. Si in tara, orice Rompetrol.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • #45
                                eFix de cand am auzit ca, chiar curata injectoarele !La functionarea motorului nu mi se pare vre-o diferenta, fata de cea regulara.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google