De Unde Va Luati Piesele Pt Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Unde Va Luati Piesele Pt Logan?

    Va salut, am nevoie si eu de telescoapele fata, kitul complet.
    Vreau sa va intreb voi de unde va cumparati piesele pt Logan?
    Ma gandesc ca poate aveti vreun site unde sunt preturi mai bune, sau poate chiar aveti vreo sursa pe la Pitesti, stiu ca in trecut un var de al meu avea pe cineva de acolo care lucra la fabrica si mai scotea piese si le vindea la pret mult mai bun.

  • #2
    Nu stiu cat de indicat este sa spui pe aici ca aveai pe cineva care scotea piese din fabrica etc .
    Pentru piese sunt siteuri de incredere printre care si daciashop , si daca nu ma insel ti le si livreaza .
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #3
      eu piese originale le cumpar de la cosmin si aftermarket de la burtos

      Comment


      • #4
        Razvy cine e cosmin si cine e burtos? un nr de tel, un site sau eu stiu...

        Comment


        • #5
          Eu cumpar de vreo doi ani de la piesenet ro, are numai piese originale de logan si renault la preturi bune.

          Uite un link, cu ce iti trebuie, sa iti faci o idee de pret http://www.piesenet.ro/Pachet-Revizi...Sandero-MONROE
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Sigur au piese originale?
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #7
              Sigur, am fost personal si am cumparat distributia de la ei, m-am uitat atent la ea si nu este facatura, am primit si garantie (scrisa nu vorbe) si chiar indrumare pentru a o monta in reprezentanta.
              Attached Files
              Last edited by florin.fanatik; 17 August 2013, 01:29.
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #8
                Originally posted by dathug View Post
                Razvy cine e cosmin si cine e burtos? un nr de tel, un site sau eu stiu...
                cosmin_uau si kelburtos
                au topic-uri pe forum, la sectiunea bursa.
                din pacate nu mai stiu topic-ul lui cosmin


                X@by, pentru cine cumpara da, pentru cine intreaba si e carcotas au chinezarii

                Comment


                • #9
                  Care-i problema? Nu se poate intreba nimic? Trebuie sa fac revizia si vroiam sa stiu daca sunt piese originale.
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #10
                    Nu e chestia ca nu e voie sa intrebi, dar mi se pare ca te-am vazut comentand la adresa unora pe topic-ul de recomandari. De-asta spuneam....
                    In plus, daca nu erau chestii originale si erau tepari, fi sigur ca zburau de pe forum

                    Comment


                    • #11
                      Poti sa te mai uiti odata pe topicul de recomandari ca nu am commentat la adresa unora numai la adresa unuia care a cumparat ceva de la mine.
                      I HAVE A !sigpic
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by florin.fanatik View Post
                        Sigur, am fost personal si am cumparat distributia de la ei, m-am uitat atent la ea si nu este facatura, am primit si garantie (scrisa nu vorbe) si chiar indrumare pentru a o monta in reprezentanta.
                        Confirm, acum doua luni am luat si eu de la piesenet kit complet distributie si accesorii la preference-ul meu + filtre, bujii, ulei, antigel, sunt foarte multumit, nu am primit nici o piraterie.

                        Comment


                        • #13
                          salutare..eu raman consecvent si iau piese de la colegul Soran si Dsign de pe daciashop.ro ...tot timpul prompti si cu piese de calitate

                          Comment


                          • #14
                            am luat si eu de 2 ori de la Soran de pe daciashop.ro. Sunt ok, iti aduce si la comanda ce ai nevoie. Iti livreaza si acasa prin curier, dar platesti costurile de transport
                            Last edited by Leo0608; 31 August 2013, 13:32.
                            ​​​​​​

                            Comment


                            • #15
                              am luat si de la Daciashop si de la bestautovest si ambele firme au fost mai mult decat ok...
                              in plus am mai luat si de la evali si cosmin cu care din nou nu am avut nici cea mai mica problema...
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google