De Unde Va Luati Piesele Pt Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Hai ca ma traduc ca mi-s prost de la tara si nu stie limbi romane ca e grele . Ideal ar fi sa iei tot contextul si anume :
    "Daca nu ma insel , piese.net zicea nea dsign pe dachiaclub' ca este site-ul lor , replica dupa daciashop ," adica despre piesenet zicea nea design ca este site-ul lor (site-ul celor de la piesenet) replica dupa cel daciashop...
    Si anume dupa cum urmeaza in scrie da ci a club si mai departe te documentezi singur :
    http://www.dac ia cl ub.ro/Magazine-online-t250693.html
    http://www.daci aclu b.ro/index.php?showtopic=10329&st=2700&p=3226802&#entry 3226802
    La ultimul este postul 2716 .
    PS: Succesuri.

    Comment


    • #32
      nea fanatiku, nu ai inteles matale si gata.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Nimeni View Post
        piese.net zicea nea dsign pe dachiaclub' ca este site-ul lor , replica dupa daciashop....
        Din punct de vedere gramatical si cum mai vrei tu, la fraza asta ai fost total praf la limba romana. Ce a inteles florin am inteles si eu, si nu cred ca suntem singurii
        Corect era asa: Nea dsign spunea pe daci@c|ub ca site-ul piesenet este replica lui daciashop.

        Comment


        • #34
          Originally posted by vyalli View Post
          @zek83

          ai luat de la ei si piesele de distributie?
          Distributia nu.

          Comment


          • #35
            Astazi am luat distributia completa de pe piesenet.ro cea de 595 de lei, urmeaza sa o urc sus si pun si niste poze la piesele de pe masina + piesele cumparate sa ne facem o parere despre credibilitatea acestei firme.

            Comment


            • #36
              Rugaminte sa pui poze si la cutii , de preferat partea de cod si tara unde este fabricata pompa de apa/cureaua...

              Comment


              • #37
                Originally posted by TazMan View Post
                Astazi am luat distributia completa de pe piesenet.ro cea de 595 de lei, urmeaza sa o urc sus si pun si niste poze la piesele de pe masina + piesele cumparate sa ne facem o parere despre credibilitatea acestei firme.
                Astept cu nerabdare pozele. Apropo unde schimbi distributia si cat te costa ?

                Comment


                • #38
                  Asteptam pozele cu produsul si cu ambalajul lor.
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #39
                    salut

                    Ma poate ajuta cineva cu o informatie? Unde se pot gasi actuatoare de logan si la ce pret? multumesc frumos

                    Comment


                    • #40
                      TazMan ceva vesti pentru noi ?

                      Comment


                      • #41
                        Ne-ai uitat?????????????????

                        Comment


                        • #42
                          Nu v-am uitat, pur si simplu nu am avut timp sa schimb distributia.

                          Maine, adica sambata o sa aveti pozele cu piesle noi vs cele de pe masina.

                          Comment


                          • #43
                            piesenet: kit ambreiaj sachs, funcționează perfect.
                            evalidaniel: sondă temperatură apă, termostat apă, brici !
                            autokarma: distribuție gates+koyo și pompă apă (2010), cca. 50k km și e ok.
                            daciashop: kit accesorii, perfect.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Hai ca am reusit pana la urma sa fac schimbul, masina functioneaza fara probleme.

                              Aveti aici poze cu piesele vechi vs piesele noi.

                              Desi al doilea schimb a fost teoretic programat pentru 120000 eu am schimbat la 104000, pompa de apa nu a fost schimbata la 60000. Spun asta pentru ca nu am gasit garnitura cand am dat jos pompa, in fine, nu asta este cel mai important aici ci autenticitatea produselor.

                              IMG_0887.jpg IMG_0889.jpg

                              IMG_0901.jpg IMG_0903.jpg

                              IMG_0904.jpg IMG_0905.jpg

                              IMG_0906.jpg IMG_0910.jpg

                              IMG_0912.jpg IMG_0914.jpg

                              IMG_0918.jpg

                              Foarte multumit de autenticitatea pieselor, desi eram sceptic la inceput cand am vazut diferite pareri pro si contra asupra veridicitatii acestor produse originale, mi-am luat inima in dinti si am achizitionat un kit de distributie complet.

                              Recomand tuturor piesenet.ro
                              Last edited by TazMan; 14 September 2013, 18:00.

                              Comment


                              • #45
                                Certificatul de garantie l-ai primit?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google