(Deplasari Regionale) , Regionala Logan Club Kronstadt 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Foarte corect, laus

    Seara buna, tuturor!
    Event planner

    Comment


    • #32
      Lista ramane inca deschisa,cine vrea si doreste sa participe la actiunea colegilor de la Brasov,sunt rugati sa vina duminica asta 30.01.2011,orele 11 la intalnirea Logan Club Pucioasa,sa perfectam lista,sa va ofer datele de la colegul seby din Brasov.
      Va astept.

      Comment


      • #33
        Va astept Duminica 30.01.2011 ora 11:00 la sediul Logan Club Pucioasa pentru a perfecta lista de la regionala din 4,5,6 martie de la Brasov.Va multumesc

        Comment


        • #34
          Inca se mai fac inscrieri,cazare nu mai este sau ocupat 4 cabane in totalitate 100%.
          Dar putem vb cu organizatorul si poate gasim ceva .
          Asta va trebui sa veniti duminica pe 30.ianuarie,la intalnire LCP.

          Comment


          • #35
            unde are loc aceasta intalnire in Brasov?
            ca poate vin si eu sa va vad!

            Comment


            • #36
              vino duminica asta la Pucioasa si vb acolo,detaliat.
              suna-ma urgent.0720-964352

              Comment


              • #37
                Buna intrebarea lu' RaduFlorian.Unde se va tine intalnirea regionala?Cunosc destul de bine Brasovul.Toate cele bune

                Comment


                • #38
                  aproape de rasnov

                  Comment


                  • #39
                    Daca ai fii venit la intalnirile Logan club Pucioasa,dar tu cum esti cam absent mai mereu,nu ai de unde sa stii.Asa ca vino duminica asta pe 30 ianuarie si afli de la sedinta noastra,nu mai posta de geaba pe forum,de dragul de a aveea cat mai mlute posturi scrise.Gandeste inainte sa postezi ceva.

                    Degeaba se scrie legat , sper sa intelegi acest lucru pana la urma.
                    Last edited by skandal; 29 January 2011, 22:51.

                    Comment


                    • #40
                      Poate intereseaza si pe altii unde se tine! si nu cred ca eu am cele mai multe posturi pe forum! Atata timp cat sunt on topic pot intreba orice legat de intalnirea de la Brasov. In loc sa te legi mereu de posturile mele si de participarea mea la intalniri mai bine mi-ai raspunde la intrebare.O seara buna!

                      Comment


                      • #41
                        Aici se gasesc toate detalii legate de nationala de la Brasov din 4,5,6 martie http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t28150p16.html

                        Comment


                        • #42
                          Si ca sa va inscrieti va asteptam sa veniti maine dimineata la sedinta Logan club Pucioasa.Cine nu poate veni asteptam sa ne sune pe mobil.0720-964352
                          Totul se face organizat.Multumim celor din Brasov pentru invitatie.
                          Abia astept sa ne cunoastem si sa legam prietenii.

                          Comment


                          • #43
                            Se va mai organiza plecarea pentru intalnirea de la Brasov?As vrea sa stiu si eu data si ora daca se poate.Numai bine

                            Comment


                            • #44
                              Amice vino la intalniri si vom stabilii cand vom fii toti prezenti,pe forum cativa si-au facut cont,deci te asteptam duminica 6 feb orele 11 la sediul L.C.Pucioasa.

                              Comment


                              • #45
                                Daca nu te superi, amice, as vrea sa postezi si pe forum. Poate este cineva interesat.
                                O sa vin duminica la intalnire cu cate ceva de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google