Despre Protectie Anticoroziva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am tot vazut discutii despre berline care au fost si sunt chemate ptr. ceruire si reparatii ptr. punctele de rugina ,dar despre MCV -uri ? sa nu ziceti ca sunt impecabile ,cred ca am prins ultimul lot de tabla stricata din dec.2006,ca o inceput sa infloresca pe la aripile din spate......apropo cei care au avut parte de tratament de ceruire si reparare ,au primit aparatorile de aripi gratis ,sau iara-si au cotizat romanii?
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • gratis sunt....dar pt o ceruire mai "consistenta" trebuie stimulat baiatu care se ocupa de asta.....
      Slow & Safe

      Comment


      • Face si el un ban cinstit voi erati mai buni!

        Comment


        • pt a beneficia gratuit de tratamentul anticoroziune la logan trbuie sa fi primul proprietar?

          Comment


          • Nu masina are garantie anticoreziune 6 ani chiar daca se schimba propretaru

            Comment


            • am auzit si eu zvonuri

              trebuie sa ma duc personal sau pot sa ma programez pe net?
              Last edited by bobo; 7 June 2009, 13:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Dute personal si fati o programare

                Comment


                • Originally posted by blackufo View Post
                  au primit aparatorile de aripi gratis?
                  Protectiile de aripi sunt gratuite numai pentru unele loturi, in special cele cu ceruirea dubla, adica inclusiv usile.

                  Originally posted by bobo View Post
                  trebuie sa ma duc personal sau pot sa ma programez pe net?
                  Poti merge personal la orice dealer Dacia sau poti suna, le comunici VIN-ul si iti fac programarea.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Am masina din noiembrie 2007 se merita sa fac o ceruire suplimentare si cat ar costa?

                    Comment


                    • normal din cate stiu eu cele din 2007 ar trebui sa fie ok ...ceruirea la cerere am inteles ca e in de 200 lei...eu zic ca nu strica...acum depinde de fiecare...bft all!
                      Slow & Safe

                      Comment


                      • Cam scumpa!

                        Comment


                        • In jur de 150 lei costa ceruirea dubla.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Se merita sa o fac Andrei?

                            Comment


                            • Pentru aceasta operatiune sunt doua substante. Inainte de ceruire se pulverizeaza o substanta pentru degresare , dupa care se pulverizeaza ceara in lonjeroane , stalpi, usi si pe sub masina. Miroase ca dracu vreo saptamana in masina , dar se merita . Am facut aceasta operatiune in service la programul acela cu rugina .Am avut noroc sa nu am rugina ,dar m-i s-a facut oricum acest tratament gratis , masina fiind din 2006. La cele mai vechi l-i s-au montat si bandouri .

                              Comment


                              • 50 de ron 2 tuburi un tub decapant si un tub de ceara ajunge la toata masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google