Deviza Logan Club?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ce stiu ei Seba.. Eu am mers cu 1.5 dCi 85cp cu 170 pe drumu' de la Timisoara-Resita si eram 4 in masina + bagaj de vreo 50 kg.

    Comment


    • #32
      Si atunci ceva cum spune ANDRUSHK_MIB: MANDRU CU DACIA MEA!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #33
        Nu conduce mai repde decat poate ingerul tau zbura )) aviz amatorilor )
        sigpicMy ride

        Comment


        • #34
          Acesta este flyerul distribuit prin Sibiu, actiune pe care vreau s-o continui dupa sarbatori. Deci tot timpul am avut o deviza.
          Attached Files
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • #35
            Foarte bun valeriu cred ca asa ar trebui sa sune deviza noastra

            Comment


            • #36
              Valeriu flyerele acelea se impart peste tot s-au impartit si la constanta...

              sigpic

              Comment


              • #37
                Flyerele au fost aduse la noi la Sibiu de Vali007 de la Timisoara. Mie personal deviza (mottoul) mi s-a parut buna. Oricum daca vrem sa alegem o deviza, aceasta trebuie sa ne reprezinte pe noi membrii clubului si forumul, loganul in fond il promovam noi prin discutiile noastre, intalnirile locale si nationale.
                Da, mi-a placut deviza cu "Aici suntem toti prieteni" pentru ca eu va consider pe toti prietenii mei!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #38
                  Eu sunt pentru deviza pe care a propus o valeriu

                  Comment


                  • #39
                    Atunci sa ramana "AICI TOTI SUNTEM PRIETENI!" Desi, sincer ma asteptam la mai multa participare...Deh! Poate am ales prost momentul: Paste, 1 Mai, gratare...
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #40
                      Eu sunt de acord

                      Comment


                      • #41
                        "LoganClub Pasiunea de a Conduce "
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Am citit deviza lui Boris si mi-am adus aminte de toti cei care imi dadeau sfaturi anul trecut, vorbind mai mult sau mai putin peiorativ despre LOGAN. Si atunci fetita mea a scos urmatoarele: Nu e geam ca termopanu', nici masina ca Loganul! Pana la urma Loganul e o pasiune...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #43
                            Eu nu le prea am cu compunerile dar sloganul firmei la care lucrez este : MOZZART Parte din viata ta deci :
                            LOGANCLUB Parte din viata ta
                            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                            YO2MKL
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Noi unim romania
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment


                              • #45
                                Aia cu suntem toti prieteni e putin cam ... sunt de acord ca suntem majoritatea prieteni, dar mai avem si noi uscaturile noastre. prietenii stiu de ce
                                "Daca ai vreo problema cu masina nu suna la Dacia Asistenta - intra pe LoganClub. E mai ieftin si mai sigur"

                                sa vezi ce mi-o iau de la aia cu asistenta

                                ps voi v-ati intrebat vreodata din ce motiv sunt unii din orasele in care se fac intalniri care intra si au activitate pe forum dar nu se duc la intalniri (unii chiar niciodata) ? aveti vreo explicatie ? cand gasiti una atunci cred eu ca sunteti in masura sa gasiti un motto la clubul logan.
                                Last edited by bubu_vasile; 6 May 2008, 11:55. Reason: ca mi-am adus aminte
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google