[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buton geam electric cu impuls ai ?la ce pret daca ai ?

    Comment


    • Sonda marsarier ai?

      Comment


      • o caroserie completa cu usi cu geamuri de preferat gri comete?
        PH 71 MKI

        Comment


        • Colegu ne bagi in seama sau scriem de prosti,spunene daca ai sau nu ce ne intereseaza.

          Comment


          • eu va bag in seama dar nu primesc notificarile capitonaj podea(sub mocheta) nu am , o scrumiera care vine pe usa spate nu , Sonda marsarier ce motorizare?

            bara fata de mcv nu este
            Last edited by ana87; 21 June 2012, 11:31. Reason: Automerged Doublepost
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • Sonda marsarier de 1.4.

              Comment


              • grila fata logan ph2 ai? chiar daca nu e in stare perfecta.

                Comment


                • turbina de dci de 65 cp?? si un pret?multumesc
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • instalatia de a/c cat costa?

                    mai pe scurt asta nu are nimic . Fa frate lista cu 2-3 obiecte care le ai si nu mai da sperante false.
                    Last edited by Raoulemilian; 22 June 2012, 04:09. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Sonda marsarier de 1.4. este la 150 lei
                      turbina de dci de 65 cp nu am si nici instalatie de ac nu am
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • Ma intereseaza sonda Lambda ....prima de langa motor
                        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

                        Comment


                        • sonda Lambda, am dar sami spuneti culoarea va rog
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • Cam asai,mai bine faci o lista cu ce ai e mai simplu si pentru tine.

                            Comment


                            • comentati pe bani vostri va rog
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • ma intereseaza o oglinda de mcv(cea de pe partea dreapta)manuala,neagra si fara oglinda...multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google