[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna...uite vroaim sa te intreb daca ma poti ajuta cu aripa fata partea soferului ,capota,far partea soferului,tragar ,da mi un pm cu preturile pt astea te rog frumoas.multumesc!
    http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

    Comment


    • oglinda de mcv nu am, vali am vb la tel
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • instalatie motor ac+abs si panou comanda ac ph2. poti sa-mi dai preturi
        ?
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • instalatie motor ac+abs si panou comanda ac ph2 numai am
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • Vreau si eu fatada centrala bord logan(plasticul care tine butoanele de la geamurile electrice si acopera aerul si casetofonul) dupa 2009 facelift coduri
            8200739438/_440/_441

            Comment


            • salut , si eu vreau consola centrala/masca pentru ph1 cu sau fara gaura pt AC , ms
              my ride - still under construction

              Comment


              • O capota rosu passion nemetalizat ati primit ?
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • se poate gasi o bara spate ph2 blu navy in stare f buna ? multumesc !

                  Comment


                  • salut

                    instalatia pentru oglinzi eletrice ph1( nu stiu daca e vreo dif de ph2 ) aveti?
                    daca da la ce pret...?
                    va rog PM.
                    multumesc
                    MILitianu

                    Comment


                    • fatada centrala bord logan(plasticul care tine butoanele de la geamurile electrice si acopera aerul si casetofonul) dupa 2009 facelift coduri
                      8200739438/_440/_441 NU MAI AM PIESE DE FAZA 2 SI NU STIU CAND VOI ADUCE , consola centrala/masca pentru ph1 cu sau fara gaura pt AC cu gaura ptr ac este la 80, fara la 50 lei stare ff buna, O capota rosu passion nemetalizat nu am primit, bara spate ph2 blu navy piese de faza 2 nu am de caroserie si interior , 888mil ai pm
                      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                      Comment


                      • instalatia pentru oglinzi eletrice ph1 cu tot cu buton
                        un pret?

                        Comment


                        • am nevoie de piesa ce leaga corpul clapeta de cablul de acceleratie, plasticutul ala de 10 cm

                          Comment


                          • tambur (oala) stanga, pentru modelul cu abs ai, eventual si setul un pret. respect !!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Dar aripa stanga sau dreapta rosu passion nemetalizat aveti?
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Bună seara!
                                Bricheta completă cu tot cu mufa cu cele 4 fire este?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google