[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna, spune-mi si mie te rog ... o armatura fata de logan faza 1 ai pe stock ? sa fie dreapta, neindoita sau etc
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • dezmembrez logan faza 2

      fete usi faza pret 600 lei toate 4. instalatie ac completa pana la suruburi pentru diesel, cu i rosu este la 3000 lei. faruri 150 lei bucata, stopuri 160 bucata....mai multe detalii va rog la 0727--194--736
      Attached Files
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • instalatia pentru oglinzi eletrice ph1 cu tot cu buton nu am, tambur (oala) stanga, este tamburul la 300 lei, aripa stanga sau dreapta rosu passion nemetalizat nu am la culoare , busu neam auzit la telefon, armatura fata de logan faza 1 nu am pe stoch
        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

        Comment


        • cutie de viteze motor k7m? un pret? motor 1.6 mpi
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • este cutia la 1100 lei maxim 80.000 km reali
            Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

            Comment


            • se poate gasi o bara spate ph2 blu navy in stare buna ? multumesc !

              Comment


              • bara de faza 2 se gaseste dar nu la culoare. este la 180 lei.
                Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                Comment


                • buna, suporti proiectoare mcv si grila bara fata mcv? (fagurele) pt ph1.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • usa stanga spate

                    usa stanga spate gris platine gasim la tine?

                    Comment


                    • Salut! Gasesc cumva la tine barele de pavilion (portbagaj) pentru berlina? Daca da, la ce pret? M-ar interesa sh. si la un pret bun. Stima.

                      Comment


                      • buna ziua. elemente inchidere bara si acele difuzoare de aer din grila de jos...de la AC (numai piesa neagra....fara fagure)? LOGAN PH1
                        Attached Files
                        Vizitati CTR-ul

                        sigpic

                        Comment


                        • daxcrapu1 ai pm , barele de pavilion nu am, elemente inchidere bara si acele difuzoare de aer din grila de jos nu am
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • Originally posted by ana87 View Post
                            Vand din dezmembrari dacia logan 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 orice piesa Orice piesa Dacia Logan motoare, turbosuflanta, injectoare, chiuloasa, cutie viteze, alternator, electromotor, radiator apa, planetare, fuzete, instalatie AC, compresor AC, conducte, servodirectie, cadru motor, punte spate, capota fata si spate, aripi, faruri, elemente caroserie, lampa spate, usi, plafon, air-bag, Livrare din depozit sau prin curierat rapid in 24 ore. Telefon 0727194736. Rog sa ma sune numai oameni hotarati, Program de lucru Luni - Sambata intre orele 08'30 - 20'30, Duminica 08'30 - 17'00.


                            Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
                            O punte spate ptr un logan diesel din 2007? un pret?

                            Comment


                            • O punte spate ptr un logan diesel din 2007 cu abs sau fara???
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Instalatie electrica motor PH1 (cu a/c) aveti ??? multumesc
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google