[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maciulie pentru schimbator gen prestige sau ceva dupa 2007 ai?
    Don't drink and drive. Smoke and fly !

    Comment


    • da am maciulie de faza 2 la 70 lei livrare din brasov
      Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

      Comment


      • maciulie de prestige din targul vitan,NOUA e maxim 35 de lei...( scuza dar nu m-am putut abtine).
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • acolo nui nimic de origine . sa ajuns sa se compare piesele originale cu pretul la alea aftermarket.....
          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

          Comment


          • scuze,e doar o maciulie,nu e o distributie..deci totusi!!!
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • salut, conducte redirectionare aer pentru berlina, ai?

              Comment


              • Ok multumesc tinem legatura!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Sonda marsarier la ce pret? Noua un pret, sh un pret.De origine!

                  Comment


                  • Planetara stanga logan 1.4 fara ABS , un pret te rog?

                    Comment


                    • Originally posted by ana87 View Post
                      acolo nui nimic de origine . sa ajuns sa se compare piesele originale cu pretul la alea aftermarket.....
                      si care ar fi diferenta intre cele din targ after market si cele originale second hand cu care faci tu comparatia?

                      cam ce elemente de indentificare ai tu pe o maciuca originala si nu au cele din targ after market

                      Comment


                      • conducte redirectionare aer pentru berlina nu sunt, Sonda marsarier nu am, Planetara stanga logan 1.4 fara ABS nu este
                        Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                        Comment


                        • avem pe stoch motor de 1.4, euro 3 cu 56000 km la 400 euro, motor de 1.4mpi, euro 4 cu 110000 km la 300 euro, motor de 1.6mpi euro 4 cu 88300 km la 350 euro.cutie viteza 1.4 - 1000lei , cutie viteza 1.6 mpi - 1000 lei., cutie viteza 1.5dci euro 4 cu 9840 km reali -1300 lei preturile sunt fixe si km sunt reali, verificabili oriunde doriti dvs. instalatie aer condtionat diesel euro 4, completa pana la suruburi la 2700 lei.detalii la : 0727--194--736
                          Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                          Comment


                          • ma intereseaza o aripa fata stanga culoare albastru marin in stare buna!multumesc

                            Comment


                            • nu am aripa de culoare marin deloc.
                              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                              Comment


                              • Tinem legatura iti las si eu numerele mele de telefon si cand primiti o aripa stanga fata rosu passion in stare buna si capota motor rosu passion in stare buna ma puteti contacta 0723765174,0766438564!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google