[Dezmembrari] Dacia Logan 2004-2010 piese de origine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna seara.

    Planetara de pe partea soferului,pentru 1.6 2007 Euro 4.
    Este pe stoc,ce pret,ce "varsta"?

    Seara buna!
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • sal

      stop tuning stanga Megadrive, daca pe pm pretul, multumesc

      Comment


      • imi trebuie bucata din plastic dintre usa spate dreapata si luneta pt ph2 (pe negru ) daca o ai si la ce pret
        astept pm merci

        Comment


        • un buton cu impuls PH-1 daca ai te rog da-mi un semn eventual pm,multumesc.
          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

          Comment


          • inel de prindere proiector cu clemele aferente si difuzor bara fata logan ph1 partea dreapta eventual si un proiector un pret te rog

            Comment


            • stop nu am, planetara nu am de 1.6 ,bucata din plastic dintre usa spate dreapata si luneta pt ph2 (pe negru este la 50 lei, buton cu impuls PH-1 nu am, inel de prindere proiector cu clemele aferente nu am si difuzor bara fata logan ph1 partea dreapta eventual nu am si un proiector un pret de 80 lei pe original
              Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

              Comment


              • buna, tunel frana de mana de PH2 cu tavita simpla fara butoane?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • buna, tunel frana de mana de PH2 cu tavita simpla fara butoane este la 200 lei cu spatiu ptr butoane spate
                  Dezmembrari Dacia Logan ! Orice motorizare ! Orice model ! Piese Originale si Verificate !! Livrare oriunde in tara in 24 ore! Telefon : 0727.194.736

                  Comment


                  • tu zici de tot tunelul, inclusiv consola de la schimbator? nu de alta, dar noua, pe comanda la dealer nu depaseste 80 lei cu tot cu tavita.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Salut ,daca ai cumva garnituri contactor usa as avea nevoie de 4 buc.
                      Multumesc ,spor la vanzare.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Ati mai primit aripi fata sa capota rosu passion nemetalizat?
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • salut. Cat e un far stanga ph2? multumesc
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • Spatiu depozitare ph1 ai si la ce pret?

                            Comment


                            • usa spate stanga logan , culoare galben taxi,
                              vreau un pret !
                              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                              Comment


                              • turbosuflanta logan diesel euro 3 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google