Diferentele Dintre O Piesa De Origine Si O Piesa Contrafacuta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    pot sa vin la o intalnire ( bucuresti )cu piesele contrafacute .
    astept un pm unde si la ce ora .
    si sper sa fie cati mai multi colegi.

    Comment


    • Cred ca de 1 an ne tot "ameninti" ca vii sa ne arati piese...si deocamdata nu s-a concretizat nimic.

      Uite aici topicu' unde se stabilesc intalnirile din fiecare vineri seara, incepand cu orele 21.00:



      De saptamani bune, locatia a ramas aceasi si anume, in parcarea bbliotecii nationale.
      Oricum e bine sa verifici inainte pe topicu' din link, incepand cu vinerea dupa-amiaza.

      Da de veste inainte cand te hotarasti sa vii, sa apara cat mai multa lume.

      Comment


      • sal

        ohhoo buna seara .
        din cate imi aduc aminte parca vinerea erau intalnirile .
        si am zis ca vina caldura si am sa vin.
        vin oricum si sa nu fie 7,8-10 persoane care stau grupati si sa nu fie interesati.
        cu cei care m-am intalnit si le-am dat piese in general nu prea vin la intalniri din anumite motive.

        Comment


        • Salut!

          Da, vinerea seara

          Nu sunt doar 7-10 persoane, de obicei se aduna mai multa lume.
          Posibil ca de acu' inainte fiind inceput de perioada de concedii sa nu se adune lumea chiar la "capacitatea maxima".
          Si mie mi-ai dat piese si vin (uneori) la intalniri...deci nu e regula g-rala ce zici tu.

          Comment


          • aha

            daca vi macar tu vineri vin si eu .nu de alta dar sa nu ma simt stingher

            Comment


            • mai vb. pana atunci, sa vad ce program execut vineri seara.
              dar daca ai de gand sa vii vinerea asta, fac un efort si ma prezint la intalnire.
              ne auzim la un telefon pe vineri daca e.

              Comment


              • .....

                daca faci tu un efort fac si eu un efort
                si vin si cu surprize .....poate se inghesuie si alti colegi .

                Comment


                • Buna. Aceste capete de bara sunt originale? Multumesc
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 10 July 2014, 23:19.
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • da sunt de origine
                    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                    Comment


                    • Bun, si atunci care ar fi atunci diferentele intre cele de mai sus (cu eticheta si holograma de dacia) si celelalte, cu eticheta si holograma de reno? Ambele bielete sunt cu pivot Lemforder
                      Pana la urma unele sunt "mai" originale decat celelalte, sau cum?

                      Comment


                      • ....

                        iti spun eu ca se gasesc si si inca cu holograma dacia de la stocurile vechi si cu cap de bara trw tot din stocurile vechi . probabil peste un an dispar abtipindurile cu dacia.
                        e original capul de bara
                        va pun eu poze cu capete de bara cu eticheta noua sa nu mai va speriati la orice capat de bara cumparat.
                        p.s
                        chiar era mare teapa daca tot costa 115 lei .

                        Comment


                        • Ms ptr. lamuriri.

                          Comment


                          • am luat si eu termostat de la planetara (identic cu cel de pe masina)... l-am schimbat dar nu mi s-a rezolvat problema cu 4-2-4 la liniute. Intreband in stanga si in dreapta cum rezolv si eu problema si de la ce piesa este am primit diverse raspunsuri cum ca termostatul lui planetara e prost ca el si cu inca unul de aici (cred ca cel care vinde prin aparatori de la care mentionez ca nu am cumparat niciodata piese) vand piese care nu corespund standardelor, sunt originale, dar trebuie date la distrus pentru ca sunt defecte din fabrica... am ramas :| na, ce sa mai zic. Dar termostatul functioneaza si problema s-a rezolvat dupa ce am schimbat senzorul de temperatura..

                            ps: felicitari pt thread si multumim celor care posteaza poze si raspunsuri pt eliminarea dubiilor

                            Comment


                            • Re: salut

                              suparator este ca isi dau cu parerea necunascatori si anumiti colegi care nu au cumparat nimic de la mine si nu ma cunosc

                              cu acesta ocazie rog colegii care au cumparat ceva de la mine si au dubii sa posteze aici sau in anuntul cu piesele de vanzare
                              iar cei care nu au cumparat sa-mi spuna ce indoieli au -sa le raspund sau sa vina la intalniri sa-i lamuresc.

                              esti un exemplu fericit ...alti s-au incapatanat sa cumpere alte termostate in loc sa caute problema .acum nu stiu daca a ajuns la un mecanic sau a rezolvat problema .pt ca la un moment dat cand i-am spus ca problema este altundeva nu a m-ai raspus -probabil s-a suparat....
                              precizez ca nu a cumparat nici un termostat de la mine


                              Last edited by planetara; 11 July 2014, 22:18.

                              Comment


                              • Originally posted by cosmin_uau View Post
                                da sunt de origine
                                Originally posted by planetara View Post
                                iti spun eu ca se gasesc si si inca cu holograma dacia de la stocurile vechi si cu cap de bara trw tot din stocurile vechi . probabil peste un an dispar abtipindurile cu dacia.
                                e original capul de bara
                                va pun eu poze cu capete de bara cu eticheta noua sa nu mai va speriati la orice capat de bara cumparat.
                                p.s
                                chiar era mare teapa daca tot costa 115 lei .
                                Multumesc pentru raspunsuri!
                                Originally posted by planetara View Post
                                p.s
                                chiar era mare teapa daca tot costa 115 lei .
                                115ron o bucata.
                                I HAVE A !sigpic
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google