Diferite intrebari pt. achizionarea unui logan nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu stiu tuareg 85de mii de km... pe la 70de mii la lasat ceva la transmisia pe spate , dupaia pompa de ulei acum masina a iesi din garantie a cedat un semering de ungere pe la motor piesa e 2mil si manopera 24mil... masina nu a fost forjata... e luata noua din reprezentanta si ce sa zic ghinion domne

    sigpic

    Comment


    • #32
      Touaregurile, mai ales TDI-urile cam au probleme mari, pica piese multe dupa ce iesi din garantie.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #33
        pai chiar TDI e... sincer propietaru e dezamagit si sincer si eu as fi... totusi nu e skoda fabia sa zici ca e masina din grupul VAG dar e ptr cei cu bani mia putini... daia am ales logan ca daca se strica nu o sa fiu dezamagit

        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by andrei
          Touaregurile, mai ales TDI-urile cam au probleme mari, pica piese multe dupa ce iesi din garantie.
          Si eu care admiram Touareg-ul mai ales dupa filmul cu avionul.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #35
            I-ati un Prestige 1.5 dCi 85 CP.
            + air bag-uri laterale. Luna asta sunt bonus.
            Ii pui o suspensie sport si, daca rezisti la glumele prietenilor tai, care sunt sigur ca vor veni, vei fi foarte multumit.

            Bafta!
            http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

            Comment


            • #36
              Salve,
              am stat ieri si azi si am citit cam tot ce e pe aici. Si am o intrebare:
              Unde este oferta de care spui? E ceva general la Logan sau doar la un dealer?

              Merci.

              Comment


              • #37
                Ofertele depind de dealer. De aceea, inainte de achizitionare e bine sa te duci la mai multi dealeri Dacia sa vezi ce iti ofera fiecare.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #38
                  la consum vei fi bos cu logan diesel si la intretinere la fel.eu nu stiu masina in afara de 1310 care sa fie asa usor de intretinut.
                  stiu n cazuri care au dat strainele si si-au luat logan sau straine noi.nu mai vor veci masini din piata de masini

                  Comment


                  • #39
                    Mergi la dealer ca e oferta luna asta: airbaguri laterale si garantia extinsa... MOKA

                    Comment


                    • #40
                      romanu domne... cei bun e moka.... la alimentara de ce nu ceri tanti vreau si eu 5oua dar iau 10 dacami dai galbenusu moka))

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by dracula
                        trebuie schimbat asa: tachetii - sunt 24 de bucati costa aproximativ 800 de mi bucata
                        si mai trebuie schimbate axele cu came care sunt 4 parca si costa 600 de euro bucata
                        La masinile vechi cand termini cu una ,incepe alta...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #42
                          si eu initial am vrut sa-mi iau megane bicorp la mana a 2-a,dar am ales loganu pt ca era NOU.

                          Comment


                          • #43
                            Am fost ieri la singurul dealer din Sibiu si au garatia extinsa cadou. Deci o sa pun vopsea metalizata in schimb.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by vali007
                              Am fost ieri la singurul dealer din Sibiu si au garatia extinsa cadou. Deci o sa pun vopsea metalizata in schimb.
                              foarte bine...vezi ce culoare alegi...un Gri comete e super misto sau un albastru mineral

                              Comment


                              • #45
                                Pai si eu ma gandeam la Gri comete dar nu stiu exact cum arata pe masina. Am sa intru putin in parcul lor auto sa imi arate comet-ul si platinum-ul si apoi ma hotarasc.

                                Merci de sugestie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google