Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fi bine sa comanzi de la dacia daca vrei copie fidela
    Logan by Renault Pure Blood
    Nothing beats Low Cost

    Comment


    • am gasit originalul....acuma as vrea sa-mi recomandati o culoare pentru el....deoarece masina este albastru marine iar daca-l las negru...nu se va vedea ca lumea.
      eu ma gandeam la un argintiu mai inchis.
      Last edited by mike26ro; 23 June 2009, 12:02.

      Comment


      • de unde l-ai cumpaat si cat te-a costat???
        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

        Comment


        • Eu zic ca arata foarte bine pe negru. Argintiu poti sa-l faci numai daca mai ai si alte elemente argintii pe masina pentru ca altffel nu se asorteaza. Parerea mea: negru sau culoarea masinii.
          P.S: Eu difuzor argintiu am vazut numaii la masinile 4x4 gen Octavia Scout sau Audi allroud sau la sUV-uri. Dar pana la urma saa-ti placa tie ;)
          Last edited by male_valy; 23 June 2009, 22:55.

          Comment


          • @pervert_dory, difuzorul l-am gasit de vanzare pe net...250 lei.
            @male_valy , o sa-l pun de proba sa vad cum se vede cu el negru....daca "da bine" il las asa...daca nu...ca la SUV il fac
            Elemente argintii nu mai am pe masina ...

            Cine poate sa-mi faca in photoshop o poza cu el ...in cele 2 culori? pun poza mai jos diseara.
            Last edited by mike26ro; 24 June 2009, 09:49.

            Comment


            • Am vazut intr-un pliant, la Tulcea la Service Strar SRL, deflector bara spate pt Logan. Arata super. Erau variante pe gri si pe negru. Exact ca la Stepway. Insa nu stiu cat costa. Scria acolo ca se potriveste si la bara de Logan. Care stie cat costa? Unde pot sa gasesc asa ceva?

              Comment


              • userul mcalex...ia legatura cu el ..150 ron + transport+ plus vopsit ..

                Comment


                • astia de la Dacia au o promotie luna asta: 260 lei buc. original

                  Comment


                  • am intrebat de curiozitate la meridian:

                    250 ron Difuzor
                    80 lei Montaj
                    70 lei Vopsit (daca se doreste)

                    astia sunt bolnavi la cabina
                    Logan by Renault Pure Blood
                    Nothing beats Low Cost

                    Comment


                    • ba sunt foarte ok...mie mi-au cerut 380 ron vopsit + montaj

                      Comment


                      • azi intr-o scurta plimbare am trecut pe la autoeuropa si am intrebat de un difuzor bara spate si de grila din fata.cand mi-a spus pretul era sa dau pe spate!!!
                        cica preturi pe timp de criza: difuzor 600 lei - grila fata 500 lei.chiar ieftin...

                        azi intr-o scurta plimbare am trecut pe la autoeuropa si am intrebat de un difuzor bara spate si de grila din fata.cand mi-a spus pretul era sa dau pe spate!!!
                        cica preturi pe timp de criza: difuzor 600 lei - grila fata 500 lei.chiar ieftin...
                        Last edited by pervert_dory; 29 October 2009, 22:43. Reason: Automerged Doublepost
                        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                        Comment


                        • Deci, traiasca contrabanda! nu te intreaba nimeni daca e ORIGINAL )trebuie sa ai probleme cu procesoru` ca sa cumperi de la dacia)

                          Comment


                          • mie mi-ar fi trebuit grila fata cu factura sa o pot pune pe casco ca in caz de accident sa nu raman cu buza umflata plus ca nu se gaseste copie ca si eleronul sau difuzorul
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • Va pot ajuta eu cu difoarele de logan.Sunt realizate din plastic(gen cum este partea nevopsita de la bara). Pret:120ron

                              Pentru mai multe detalii si poze intrati pe id: maduwtf23
                              AG 65 V M C

                              Comment


                              • niste poze ai?
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google