Discount Primit La Achizitie Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu am primit ca discount numere roșii, senzori de parcare și 2 ani garanție dacia extenso.
    mai am câteva luni de garanție și profit de ea.

    Comment


    • #47
      Nu mai stiu cat a fost pachetul legislativ.
      Am fost la a 2-a masina cumpărată de la acelasi dealer (firma și chiar și agent).

      Comment


      • #48
        In iunie anul trecut pachetul legislativ si presurile au fost undeva pe la 68 euro. Tot atunci a fost si promotia cu cei "5 ani fara griji" dar care nu se cumula cu discountul de 600 euro.
        Dar ce-a fost a fost, mai bine v-ati interesa de promotiile si discounturile valabile acum.

        Comment


        • #49
          Originally posted by mr.K View Post
          O cunostinta a luat in ianuarie Logan care era pe stoc de cateva luni. E plin parcul Caremil din Iasi de masini pe stoc.
          Corect! La fel si la mine. Pentru motorizarea aleasa existau 3 masini pe stoc la Meridian SUd cu diverse echipari. De aici si discountul de 480 euro + covorase, trusa, extinctoare, etc. Deci vreo 550 euro in total.
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • #50
            Asta ma face sa inteleg ca discountul ala de 600 EUR era super tare (bine, eu am luat cei 5 ani).
            Acum, nu stiu daca era pentru orice echipare. Stiu ca era sigur ptr Pestige si SL.

            Comment


            • #51
              Discount-urile la Dacia devin mai consistente în perioada când Programul Rabla nu mai are fonduri, părerea mea. Anul trecut când am facut comanda, la sfârșitul lunii septembrie, Dacia a oferit un discount de 1000 euro. E cam cu cât ai reduce prețul de achiziție dacă cumperi ticketul de la dealer.

              Comment


              • #52
                Nu e mare inginerie...cand e Rabla discountul este minim spre deloc ca sunt cereri destule si nu e nevoie de discout. In afara programului Rabla alta e situatia, atunci trebuie sa lupte pentru fiecare client si normal ca ies cu discounturi serioase. Eu personal am beneficiat de cei 600 de euro si numere rosii (aprox 130 ron). Nu e mare chestie dar oricum am plecat sa cumpar masina la pretul de lista fara sa iau in calcul niciun bonus, deci nu am avut asteptari.

                Comment


                • #53
                  Am umblat pe la toti dealerii si nu ofera niciunul macar un banal discount sau un optional gratuit. Toti ofera o alarma si numere rosii sau senzori parcare si numere rosii. Difera alarma de la unii la altii Viper, Maat sau alte firme. Am sunat pana si la Dacia sa ii intreb si mi-au spus ca toti vand conform pretului de lista insa ar avea posibilitatea sa fidelizeze clientii. (ei stiu cum).

                  PS. Pe masina dusa la centrul de colectare mai primesc ceva bani? Aveti idee cat?

                  Comment


                  • #54
                    Pe mașină dusă la remat primești undeva între nimic și 30-40 lei������.Cel puțin așa am primit eu acum doi ani adică 35 lei.
                    Last edited by 77sky; 22 March 2018, 11:04.

                    Comment


                    • #55
                      Vrei sa o cumperi cash?
                      Last edited by 77sky; 22 March 2018, 11:04.

                      Comment


                      • #56
                        NU mai citati posturile anterioare! Folositi Post Reply!
                        E atat de greu de inteles acest principiu?
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #57
                          Dacia ofera si in prezent (chiar daca programul Rabla este activ) o reducere de 500 euro dar nu pentru gama Logan/Sandero.

                          Comment


                          • #58
                            Primesti maxim 50 RON

                            Comment


                            • #59
                              Eu n-am primit nimic discount, am platit tot. O sa mai pun din reprezentanta o cotiera, senzori de parcare, o sa intreb daca imi ofera ceva .
                              Apropo, merita sa iau senzori de parcare de la ei (aprox 600 lei) sau mai bine cumpar unii de pe net si le zic daca vor sa ii instaleze?

                              Comment


                              • #60
                                ??????

                                Originally posted by abc View Post
                                dacia ofera si in prezent (chiar daca programul rabla este activ) o reducere de 500 euro dar nu pentru gama logan/sandero.
                                ?????

                                Pentru cei care încă mai cred în Moș Gerilă...
                                ...acesta este discountul oferit în timpul Programului Rabla!

                                Explicații:
                                - în stânga este prețul pentru Rabla
                                - în dreapta este totalul (suma) la care se ajunge
                                - în dreapta jos este prețul de listă (cu banu' jos) de pe www.dacia.ro

                                *mai bine de atât nu cred că puteam explica
                                .
                                .
                                .
                                .
                                .
                                Attached Files
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google