Discutii Campionat Editia 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da .. Mai taie din ele da-le dreaq

    Comment


    • Din probleme? Ar fi bine, am avea si noi putin timp sa ne mai destindem.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Nu nu .. mie chiar imi place .. mai se anima forumul asta un pic .. ca in afara de "sherparia" bucurestenilor nu prea mai sunt lucruri haioase ;)
        Acolo se fac "jocurile de culise" ale campionatelor!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Acolo se fac "jocurile de culise" ale campionatelor!
          Ai pus-o, te-ai scapat si ai dat din casa....................
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Pai din cate observ la modul de votare sunt cam 2 gasti pe forumul asta .. ardelenii si restul .. ardelenii voteaza aproape exclusiv pe cei din zona lor , iar ceilalti dupa preferinte , dupa obligatii , din complezenta sau dupa cum ii duce capul .. oricum monopolul il au bucurestenii ca ma uitam la rezultatele de pana acum si multe sectiuni au deja hotarati castigatorii ..

            Comment


            • PAU-le, editeaza ca se retrage Fast din campionat!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • In prea putine cazuri se voteaza masina, marea majoritate isi voteaza prietenii............
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Dati exemple concrete, ca altfel nu va crede nimeni.

                  PS: io nu-s prieten cu niciunul. Nah!
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Eu tind sa cred ca anul asta e ceva mai diferit .. se voteaza si omul , dar pana acum masinile care merita sunt votate si sunt in avantaj ..

                    Comment


                    • Ai nevoie de ochelari sa poti vedea...................
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Am fost depistat!

                        Pai din cate observ la modul de votare sunt cam 2 gasti pe forumul asta .. ardelenii si restul .. ardelenii voteaza aproape exclusiv pe cei din zona lor , iar ceilalti dupa preferinte , dupa obligatii , din complezenta sau dupa cum ii duce capul .. oricum monopolul il au bucurestenii ca ma uitam la rezultatele de pana acum si multe sectiuni au deja hotarati castigatorii ..
                        Uite Mihai, lasand gluma la o parte eu unul nu suport o treaba.
                        Bai frate, e un campionat, e fain, dar daca lu' Niki nu-i place masina mea, eu ce sa-i fac sa-l omor? Nu vere. Aia e, poate este unul mai bun decat mine.
                        Sincer, nu vreau sa aud de obligatii, nu vreau sa aud de nimic. De ce?

                        Daca, sa presupunem ca luati votul mincinos aici (prietenii, obligatii...etc) si v-ati duce la un concurs mai cu pretentii si va faceti de ras, ce lucru bun ati facut? Nimic.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • @FastFurious - Suferi un pic de sindromul persecutiei .. daca ai fi un pic obiectiv ti-ai da seama ca masinile cele mai merituase sunt votate .. degeaba consideram noi ca masinile noastre ale fiecaruia sunt cele mai perfecte .. uneori trebuie sa ne uitam si prin ochii altora ca sa ne dam seama de nivelul fiecaruia ;)
                          Nu am nimic cu tine .. dar fii mai obiectiv un pic !
                          Stima si respect !

                          Ai perfecta dreptate Eu4yas .. si eu gandesc la fel .. chestia e ca uneori mai exista si orgoliul personal si asa se strica prietenii .. dar cine are capul pe umeri nu se supara din nimicuri .
                          Last edited by MihaitzaMCV; 29 August 2012, 09:50. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Nu sufar de nici un sindrom chiar daca sunt in CM, diagnosticul este altul.
                            Sub nici o forma nu m-am gandit si nu ma refeream la masina mea, vorbeam la modul general.
                            Ps.
                            Unde masina mea este perfecta, majoritatea sunt 0.
                            Uitati-va la imbinarile barilor cu aripile fata/spate la toate masinile din campionat.
                            Last edited by FastFurious; 29 August 2012, 09:58.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Acum gusturile nu se discuta .. din punctul meu de vedere doar la o singura sectiune ar merita altcineva sa fie pe primul loc , in rest ceilalti care au avantajul voturilor de pana acum per total sunt pe gustul meu sau isi merita locul .

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                Pe Sherparie nu e nimic haios. Se discuta probleme de importanta mondiala, iar seriozitatea este deplina.
                                Esti bine?!

                                Originally posted by Niki View Post
                                Dati exemple concrete, ca altfel nu va crede nimeni.

                                PS: io nu-s prieten cu niciunul. Nah!
                                pffff,snif snif!!!

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                dar daca lu' Niki nu-i place masina mea, eu ce sa-i fac sa-l omor?
                                Neah,ii dam o bere ca e simpatic si sincer !!! apoi chemam poNpierii !!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google