Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu ma gandeam la altceva decat sa se faca anul asta mai altfel(mai inbunatatit) fata de anii trecuti.
    Ar fi bine daca si altii ar mai face propuneri.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • #17
      si eu vreau sa particip..... cred ca la best exterior lv 1

      sustin cele spuse de fastfurious
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #18
        propunerea mea .. am contact revista de specialitate auto mai exact pe Stan Bogdan , redactorul sef al revistei AutoExpert care este interesat sa faca parte din juriu ... o persoana care nu are legatura cu forumul , va face cont aici pe forum si va desemna cu intreaga redactie castigatorii campionatului ...

        ce ziceti ?

        Comment


        • #19
          da , vrem , sa nu se mai voteze pe prietenie si pe regiuni !

          Comment


          • #20
            Pana pe ce data se fac inscrierile?
            Mai am cate ceva de facut la masina si vreau sa stiu daca am timp pana se da startul.
            sigpic

            Comment


            • #21
              eu propun un concurs special .... " Cel mai frumos taxi " .
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • #22
                propunerea mea .. am contact revista de specialitate auto mai exact pe redactorul sef Stan Bogdan , redactorul sef al revistei AutoExpert care este interesat sa faca parte din juriu ... o persoana care nu are legatura cu forumul , va face cont aici pe forum si va desemna cu intreaga redactie castigatorii campionatului ...

                ce ziceti ?



                O idee buna, dar sa mai asteptam propuneri timp de 2-3 zile sa vedem altii ce idei bune pot avea si sa incercam sa le punem in practica.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • #23
                  da , cea mai frumoasa butelie de gaz

                  Comment


                  • #24
                    pai daca sunt campioante interior , exterior lvl 1,2,3 , jante..tiganite..muzica etc etc iar fiecare participant este obligat sa se inscrie DOAR la o singura categorie..ce rost au notele de interior..frane..muzica ??

                    Vot la vedere plus obligativitatea de posta de ce a ales participantul respectiv. Asta e propunerea mea
                    Daca tot se vrea vot pentru toate astea..propun, pe langa concursurile existente sa se mai infiinteze un alt concurs gen " Best Dacia Logan " unde acolo se poate lua in considerare toate elementele enumerate de Radu.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #25
                      cu toate astea.. daca mai aveti cunostinte care lucreaza in domeniu ... sunt invitate sa faca parte din juriu ... cu siguranta castigatorii pot avea posibilitatea sa apara in aceste reviste ca si mici interviuri ...

                      cu toate astea trebuie sa fiti constienti ca vor comenta asupra fiecarei masini si vor analiza cu bune si rele ... treaba este sa fim competitivi si sa nu ne facem de ras cu remarci rautacioase legate de comentariile lor ...

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by CataFOF View Post
                        da , cea mai frumoasa butelie de gaz
                        acolo am concurenta cu aleXpeed ))
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #27
                          Thejock3r - ma bucur ca ai intrat si tu in discutii, propunerea facuta ii foarte buna. Eu de aceea zic ca pentru 2-3 zile sa se vina cu propuneri si pe urma luam ce-i bun si lansam concursurile.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • #28
                            Ca bine zici Skandal.
                            Poate mai gasim 2-3 critici de tuning sau poate chiar niste tuneri sa jurizeze concursurile. Asa cu votul iese la fel ca in fiecare an, chiar daca acum vreti justificare: 'votez x pentru ca imi place cel mai mult'.

                            Iar la campionatul audio, sa se vina si cu ceva dovezi ca se aude bine (gen filmulete, inregistrari) nu doar cu o lista de 'scule'.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              buna treaba cu best dacia logan ...

                              o facem si pe asta ... dar sa facem un minim de tuning sau cum ?

                              Comment


                              • #30
                                Pe mine ma lasa rece faza cu criticii de tuning. Nu a facut nici unul dintre ei vreun curs sau ceva care sa-i poate aduce in postura de "critic" iar din cate am citit prin reviste baietii sunt familiarizati cu cursele ( gen rally , VTM , F1 , etc etc ) decat cu tuning cu fibra si alte nebunii. Tot parerea omului conteaza pana la urma ....

                                parerea mea

                                ps. pai cu minim de tuning ca doar nu s-or vota ca la alte show-uri de expo..masini stock )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google