Discutii Campionate Editia 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper sa fac de o reglabila KW.:ko2
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • ce reglabila ITM-ule?flex la matheo daca vrei))e mai scump si mai shuca ca orice reglabila.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • mai bine air ride

        Comment


        • am si o intrebare, ( nu ma adresez in special vreunui user ) credeti ca este necesar sa umplem la fiecare 5 minute acest thread cu cate un post in care scrie ca, cutare a votat pe nu stiu cine la cel mai bun logan si ca are 1,2,3,4,5,6/n posturi , nu mai bine se discuta ce are fiecare modificat la masina lui( evident participantii de acum) daca este bun sau daca este rau ce a facut pentru masina lui, de asta exista moderatori care sunt 100 % sigur ca au 4 ochi in ceea ce privesc voturile asa ca sa ii lasam pe ei sa isi faca treaba

          sincer nu am votat inca pentru ca e greu de decis care e cea mai buna masina din cele inscrise pentru ca fiecare are un plus dar in acelasi timp si un minus la masina lui, fiecare a facut cu pasiune modificarile la "Golanu" personal si acum se vad roadele

          Comment


          • Originally posted by hmv86 View Post
            am si o intrebare, ( nu ma adresez in special vreunui user ) credeti ca este necesar sa umplem la fiecare 5 minute acest thread cu cate un post in care scrie ca, cutare a votat pe nu stiu cine la cel mai bun logan si ca are 1,2,3,4,5,6/n posturi , nu mai bine se discuta ce are fiecare modificat la masina lui( evident participantii de acum) daca este bun sau daca este rau ce a facut pentru masina lui, de asta exista moderatori care sunt 100 % sigur ca au 4 ochi in ceea ce privesc voturile asa ca sa ii lasam pe ei sa isi faca treaba

            sincer nu am votat inca pentru ca e greu de decis care e cea mai buna masina din cele inscrise pentru ca fiecare are un plus dar in acelasi timp si un minus la masina lui, fiecare a facut cu pasiune modificarile la "Golanu" personal si acum se vad roadele
            la prima parte as fii fost de acord cu tine in alte conditii.daca gandeam adecvat varstei si citeam conditiile de vot nu erau probleme.se pare ca unora le mai place si bascalia.asta e.e mai bine cu totul la vedere pt ca asa stim ce se intampla.si daca observi noi concurentii nu am avut nimic de reprosat unu altuia ceea ce e un lucru pozitiv.
            la partea a doua sunt perfect de acord.am mai spus-o .pt a vota trebuie o simpla paralela intre cele 6 masini.
            radu tine-o tot asa,noi te sustinem,
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • userul si tot odata co-organizatorul Timisoarei are 148 de posturi si a votat la mateo...

              Comment


              • chiar sunt curios ce se face in cazul asta

                Comment


                • Ce poate sa se faca?
                  Se aplica regulamentul care este la fel pentru toata lumea.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • pai momentan nu are ban. ma gandesc era asa greu sa faca 3 posturi la misto ? vorma lu' colegu GMV apar useri uitati in negura timpului de ani de zile

                    Comment


                    • Poate inca nici un moderator nu a intrat sa vada si sa ia masurile de rigoare.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • nu am facuto cu intentie nu miam dat seama ca nu am destule posturi

                        Comment


                        • Pai tocmai aici e problema, ca n-ai avut intentia sa citesti 3 randuri de regulament... Asta e... Bine pa!
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • am citit regulamentu inainte de toate...asta e daca asa de greu este sa intelegeti ceva si va suparati ca niste copii nu am ce sa va fac

                            Comment


                            • Tinand cont ca are totusi, o functie, chiar daca ii mai lipseau 3 posturi in momentul votarii si nu a respectat criteriile, se lasa cu o sanctionare verbala si anularea votului.

                              Nu vreau sa se considere partinire (si nici nu e) dar cred ca orice om rational este de acord cu mine.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • exact , ca in viata reala , daca ai o functie , ai o portita de scapare .

                                totusi e bine ca sa anulat votul .

                                Originally posted by b 13 dhp View Post
                                am citit regulamentu inainte de toate...asta e daca asa de greu este sa intelegeti ceva si va suparati ca niste copii nu am ce sa va fac
                                L`ai citit , da cred ca degeaba , ca te`ai conformat cu el abia dupa ce ai vazut aici sau ti`a atras cineva atentia ca ai o sesizare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google