Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    a fost la tv si a dat un interviu. daca e cum zice el, avea dreptate.
    cica aia l-au ajuns din urma si au inceput sa-l injure si sa zica ca-l taie, ca sunt din nu stiu ce clan. doi ar fi scos cutitele. omu' a luat foc si se simtea bazat. realitatea e ca sunt multi gansteri ratati care o ard in figuri. dar prosti n-au fost. nici eu nu m-as fi dat jos la ala. omu' cica e luptator K1,
    iar eu de-abia am B-ul.

    Originally posted by Kojak View Post
    lipseste gestu' ala cu de'jtu la nas, atat!
    o fi avut olynth.
    Last edited by B997NDL; 29 January 2015, 18:32. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • eu zic sa bagati mana adanc in buzunar pentru carburanti, ca altfel suntem in oala. si pana la urma il cred.
      In cea mai recenta notificare adresata clientilor sai, Crispin Odey, printre cei mai apreciati si de succes administratori de fonduri de investitii, avertizeaza ca cele mai mari economii ale lumii urmeaza sa intre intr-o...

      Comment


      • Bine ca n-a vandut socru-meu calul. Trec pe bio )

        Credit n-am, deci imi mai raman bani si de cate-o cheie la lighean )

        Comment


        • Primul Logan.

          Comment


          • Ala arata mai fiabil ...

            Alpine ida x 200 / Kenwood dnx4023bt / Alpine 9882RI . Care e mai ok?
            Last edited by 30_VLD; 2 February 2015, 15:25. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • hai sa continuam aici cu amenzile alea de champions league (sau sampions lig...cum ziceau alde Ilie Dumitrescu si Gica Popescu & alti monstri sacri )! ca parca vad ca ne lipim de premii!

              mumusache...el sa zicem ca are o scuza ca era in interventie...te amenda pe tine
              tu ca ai parcat pe zona hasurata...ca nu aveai loc nicaieri...nu e o scuza. adica in mod normal nu exista asa ceva...cu scuze de genu.
              Pe afara...te-a prins si te-a ars...nu merge cu cioara vopsita! Si nivelul de civilizatie e cu totul si cu totul altul. Noi parca suntem in Guatemala dreaq!
              Keep walking...

              Comment


              • Nu ma deranjat ca ma amendat, ma deranjat ca el parca exact ca mine... Si legal nu are dreptul un comunitar sa parcheze in loc nepermis.
                Sa nu mai zic ca pe cel ce era parcat pe trecerea de pietoni nu la vazut...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • "m-a deranjat", "l-a vazut".
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Lasa, ca si asa tastez greu de pe telefon...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • ca sticletii sunt niste cotarle...e alta poveste!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • politistii locali, daca la ei te refereri, au aceleasi drepturi ca cei de la circulatie.
                        in bucuresti opresc masini si dau amenzi.
                        voiam sa-l citez pe mumus.
                        Originally posted by mumus View Post
                        Nu ma deranjat ca ma amendat, ma deranjat ca el parca exact ca mine... Si legal nu are dreptul un comunitar sa parcheze in loc nepermis.
                        Sa nu mai zic ca pe cel ce era parcat pe trecerea de pietoni nu la vazut...
                        ...............
                        Last edited by B997NDL; 4 February 2015, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Ce face? Au aceleasi drepturi ca cei de al circulatie?

                          Pune mana si ceteshte Legea nr.155/2010 – Legea Poliţiei locale.

                          Daca ti-e lene, iti zic io, singurele sanctiuni pe care ti le pot aplica cat timp esti la volan sunt: oprirea interzisa, circulatia pe sens interzis si depasirea masei maxime autorizate.
                          ATAT!
                          Daca treci pe rosu si te vede o locala d-asta si vine dupa tine...poti sa-i dai la mumu (fara s) nu au competenta sa te opreasca...DAR daca te-au filmat, pot anunta rutiera si aia sa-ti aplice sanctiunea.
                          Io ii depasesc frecvent pe linie contiunua pe maidanezii astia locali (merg ca niste putori cu 20-30/h), prin cartier, si n-a venit nici unu' dupa mine, oamenii-si cunoaste atributili.

                          Comment


                          • Nu stiu ce facem cu ei...ca nu am vazut vreun echipaj care sa poarte centura...vorbesc la tel... Ar trebui disciplinati ca sunt nesimtiti analfabetii!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Odata , demult , un comunitar d'asta mi-a dat amenda pt oprire in loc nepermis , desi eram in masina. Au oprit in spatele meu (nu incurcam circulatia deloc) , unu a sarit si a facut poze si celalalt m-a legitimat. Nu a stiut sa scrie corect pv , pe care l-am contestat. Peste cateva zile m-am dus la un sef de-al lor si i-am aratat si lui pv. Stiti ce le-a zis?
                              "- Ba BOILOR v-am facut politisti din gardieni publici si nu sunteti in stare sa scrieti un pv?"
                              Sincer, mi-a fist mie rusine de rusinea lor. Atat ii ducea capul.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • si gardieni publici erau alesi toti somerii...
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google