Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jonnie007 View Post
    23 de grade Cojac ))
    deja-s pe A2, la Fudulea...


    Sent from my underwears using speedo swimsuit

    Comment


    • Where is the beauty in an object if it isn't functional? About forty years ago, Mercedes-Benz set out to re-establish their reputation. Unfotunately, Benz ha...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • mumuse, m-ai facut sa dau click, am crezut ca ai mai tras o dubla.

        Comment


        • Ia da click si aici
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • de ce n-ai zis mah asa...mi s-a parut mie ca din profil semeni cu jay leno, mai ales cu pantaloni aia rosii pa tine, cand ai tras dublele cu seatu'

            Comment


            • soferi odihnindu-se..
              http://hauskaa.blogspot.comFunny Drunk Compilation 2014, Funny Drunk People 2014, Funny Drunk People Compilation, Funny Drunks 2014, Funny People, Drunk Peop...

              si ultimul film al lui "cichi cian"
              Subscribe!Epic russian fighting drunk masters compilation! The best battles in the world. The strongest fighters began to fight on the streets, no blood, onl...
              Last edited by B997NDL; 2 March 2015, 21:59.

              Comment


              • Erau veluri negri... ia sa va dau mah adresa sa imi trimite-ti toale moderne de capitala...

                Urmatorul filmulet va fi doar cu ceasurili filmate... eu nu vreau sa mai apar, mi-e frica.

                mamaaa ce picior in mecla si-a luat ala din filmul 2 )
                Last edited by mumus; 2 March 2015, 22:03. Reason: Automerged Doublepost
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Originally posted by Kojak View Post
                  mi s-a parut mie ca din profil semeni cu jay leno,
                  cu jeni leano. scuze, mumus, dar nu m-am putut abtine. chiar nu vorbeam de tine, dar prea era misto.
                  cat despre toale, cand vii pe aici, ma ofer sa-ti fiu shopping assistant in mall.

                  Comment


                  • Chiar vrei tzoale da bucurejti?

                    Na poftim de ia cu ciapa, ca tot vine vara:
                    slapi din piata care put a plastic prost mai rau decat covorasele de masina din cauciuc luate din vitan, bermude galbene si maieu (optional) alb, bineinteles si astea luate dupa taraba din obor.
                    pret total, 50lei.

                    aaa, am uitat de ochelarii de soare marka rei ben, ii gasesti la niggari pa intersectii laolalta cu stergatoarele, maxim 10 lei, originali bo$.
                    Last edited by Kojak; 2 March 2015, 22:09.

                    Comment


                    • Am sosete mai scumpe... ))

                      Ia apareti ma si voi in filmulete, sa nu mai fiti undercover.

                      Ps: maine cum sa ma imbrac, vreau sa fac si eu un tutorial ...si anume... cum sa injuri pe ceilalti participanti in trafic, in asa fel incat ei sa creada ca ii saluti
                      Last edited by mumus; 2 March 2015, 22:10. Reason: Automerged Doublepost
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Originally posted by mumus View Post
                        Ia apareti ma si voi in filmulete, sa nu mai fiti undercover.
                        ...n-am fetishuri de-astea de Rocco Siffredi la volan

                        Originally posted by mumus View Post
                        Ps: maine cum sa ma imbrac, vreau sa fac si eu un tutorial ...si anume... cum sa injuri pe ceilalti participanti in trafic, in asa fel incat ei sa creada ca ii saluti
                        te uiti catre ei, le zambesti larg si din varfu' buzelor iti bagi si-ti scoti in tot neamu' lor de nemernici.
                        Last edited by Kojak; 2 March 2015, 22:12. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by Kojak View Post
                          Chiar vrei tzoale da bucurejti?

                          Na poftim de ia cu ciapa, ca tot vine vara:
                          slapi din piata care put a plastic prost mai rau decat covorasele de masina din cauciuc luate din vitan, bermude galbene si maieu (optional) alb, bineinteles si astea luate dupa taraba din obor.
                          pret total, 50lei.

                          aaa, am uitat de ochelarii de soare marka rei ben, ii gasesti la niggari pa intersectii laolalta cu stergatoarele, maxim 10 lei, originali bo$.
                          tu descrii moda taxi pelican 2013-2014, si probabil si 2015.

                          Originally posted by Kojak View Post
                          ...n-am fetishuri de-astea de Rocco Siffredi la volan
                          dar ceva marote tot ai, daca asta e primul nume care ti-a venit in cap.
                          Last edited by B997NDL; 2 March 2015, 22:15. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • ...sau de cand circula taxiurile-n bucuresti, post '89

                            Comment


                            • Pe mine ma amuza teribil cand eram licean si meream la scoala,(schimbam 2 autobuze) recunosteam controlorii instant, barbatii... erau imbracarti asa: pantofi de lac(mudari) pantaloni de training adiads, camasa sau tricou, si jaca de pele sh.

                              Iar cel mai tare control la care am asistat a fost asta: Sta unu pe scari si sparge semite, scuipa cojile pe trepte, controloru, imbracat cum am descris mai sus, si el sparge seminte, scuipand si in palma si pe langa, bagand cojile in buzunar si semintele strangandu-le bine in pumn, mere la ala si zice: de ce mananci ma seminte in autobuz, nu stii ca ie interzis... (astia sigur nu erau nascuti in Bv)

                              Hainele turcesti le stiu f bine, vindea taicamiu prin '90 cu tonele )
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                de ce mananci ma seminte in autobuz, nu stii ca ie interzis... (astia sigur nu erau nascuti in Bv)
                                ...si continuarea, joia viitoare ca dallasu'?
                                s-a lasat cu ciomageli, flegme, ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google