Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojak ! Am intrat de pe alt browser, si bine am facut, nu mai pot)))))) ai de cucu meu ))))


    Nu esti sanatos ! ))))))
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Ps uploadfromtaptalk1425459195964.jpeg
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • adevaru-i ca ala din oglinda cam seamana fizic cu mine, asa-s si io de fit, samurache poate confirma!

        Comment


        • Esti asa de fit ca incapi sub masina fara sa o ridici pe cric.

          Comment


          • E atat de slab Kojak, incat se urca in masina fara sa deaschida usa, este atat de slab ca si vantu il ocoleste, este atat de slab incat in grecia i se da mancate gratis de mila.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • daca ma bag sub masina, sugand burta , si ii dau drumu' odata aflat sub ea, se ridica masina cu rotile de pe sol ca de la cricurile alea cu perna de aer de la vulcanizari, instant!

              deci cine vrea un schimb de gume instant ca la F1? ca tot vine sezonu' cald.

              Comment


              • Daca desfac aia 20 prezoane in 5-7 secunde...si in acelas timp imi face si plinul, eu le dau de o saorma
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Tu trebuie sa apelezi la aia de la NASCAR, ca-s invatati cu mai multe prezoane.
                  Numai plinul sa nu-i lasa sa ti-l faca, alea merg cu bioetanol.

                  Comment


                  • Lasa ca nu pote fi mai rau decat benzina de 98 de la lukoil...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Kojak n-are burta chiar asa mare, cam de-un 7 luni asa insa perfect proportionata, nu se compara, spre exemplu, cu nedelea, care masoara cel putin 3 palme lungime sub curea
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • O fi fost stransa cureaua prea tare.

                        Comment


                        • Unde au ajuns unii, se masoara in burti...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Cand ele reprezinta rezerve strategice in caz de cataclism/conflict armat/suparat nevasta si dormit pe preş/faliment shaormerie...

                            Comment


                            • Un individ stătea la coada la “împinge tava” şi când ajunse la tejghea, îmi spuse:
                              – Chifle şi carnati, te rog!
                              – Desigur, domnule! i-am răspuns. Serviţi aici sau… la pachet, pentru acasă?
                              – Du-te dracu’ de tâmpit! ţipă el, luându-şi porţia şi plecând la masa lui.
                              Îmi place la nebunie slujba asta pe care o am la cantina închisorii…

                              Angajatorul: Care e cel mai mare defect al tau?
                              Candidatul: Sunt prea sincer!
                              Angajatorul: Ei, bine dar sinceritatea nu cred ca e un defect!
                              Candidatul: Sincer? Ma doare-n pila de ce crezi
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Discutii despre orice va trece prin cap


                                Cum fo' saorma mumusache?

                                Pardon! Neata ba!

                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google