Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce lista babana ! ;http://www.hotnews.ro/stiri-esential...i-serviciu.htm
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • @bolovan Nu merge ca bărbat,nu te angajează nimeni.Dacă erai vreo tipă cu forme de fotomodel te angaja Dragnea, îți găsea el un loc pe la vreun minister și îți luai și Bugatti.

      Comment


      • Da ce, in PSD nu sunt "...cum spunea cineva de dos" ca sa angajeze si barbati?
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Originally posted by Fanez View Post

          Mie imi place sa stau la coada ca ciolos. Sa ma vada lumea si sa creada ca e normal sa te umilesti.
          Anul trecut am stat 1h sa platesc impozitul la masina și 3h ca sa platesc impozitul la casa. Anul acesta în cateva minute am plătit impozitele online datorita echipei IT voluntare de la guvern.

          Comment


          • da aris , dar din cauza lor raman 'nspe casiere gretoase fara spagi de la fraierii aia care preferau sa se bage in fata (pe usa din dos). ce-o sa le dea de mancare la copii ?
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Tu ai unul singur: si ailalti au facut ceva asemanator.
              .
              Principalul repros care li se face este ca "au dat ordonanta peste noapte". Adica unii au voie, la astia e nenorocire.
              Last edited by Fanez; 1 February 2017, 20:34.

              Comment


              • aris86 nu sunt fan LOGAN N-am fost fan logan...sunt fan masini electrice si motoare mari aspirate si cu turatie mare Dar sunt si banatean Si cum masiniile nu sunt marea mea iubire...prefer sa dau banii pe altceva
                dacia1981 pai ok...nu eu...dar am verisoara...matusa...unchi...eu fur...ei ma ajuta...4-5 mil euro...iau o amenda si gata

                Comment


                • Era o gluma, scoate artileria grea pentru posturile de la stat.

                  Comment


                  • aris86 pai de ce crezi ca am spus ca-mi schimb instantaneu masina...si imi iau si sfer...nu...soferita...22 ani...cupa D

                    Comment


                    • Hai cu bugetul, sau nu mai este prioritar în acest moment?
                      Miting de susținere pentru PSD, nu se oferă nimeni, ca abia ii tin în frau baronii locali, mulțimea care au girat hotii.

                      Comment


                      • @bolovan - acu e voie sa angajezi nevasta pe post de sofer...asa ca nu ai scapat.....vezi ca citeste pe aici si-ti fixeaza target-ul in venit pt Bugatti "Acces".
                        Nu te-ai inscris in PSD?...ELDORADO...frate...puscaria este la noi in apartament (la noi cand vine gratierea?). La ei este viata...in insule (sa ne traiasca Mazare...fara numar...in Madagascar)
                        Last edited by Oti; 1 February 2017, 21:06.
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • mdea...adevarul este ca nu pot fura toti psd-istii cat poate cheltui o muiere...si isi mai face timp sa si stranga latul in jurul gatului...victimei ei inocente.

                          aris86 nu este nevoie...A1/A3 isi servesc suficient stapanii...sunt niste caini de lupta perfecti: unde-i asmute stapanul...acolo rupt tot...scuipa...injura...plang...se tavalesc...tot circul. Nu cred ca exista mai multimita stapanire decat stapanii trustului intract

                          Comment


                          • Originally posted by Fanez View Post
                            Principalul repros care li se face este ca "au dat ordonanta peste noapte". Adica unii au voie, la astia e nenorocire.
                            Nici nu stiu daca are rost sa-ti repet ce au facut unii si ce au facut astialalti.
                            Noi nu suntem factori decizionali, deci ne contram degeaba.
                            Tu ramai cu ideile tale, eu cu ale mele.
                            In politica, cel putin pe tema ordonantelor, nu avem nimic in comun.

                            Comment


                            • România a făcut o „greşeală enormă” prin aprobarea „celui mai mare pas înapoi în reformele anticorupţie de la aderarea la UE, în urmă cu un deceniu”, scrie Euronews, care descrie Guvernul PSD drept „arogant şi încurajat” de întoarcerea la putere în decembrie. Postul de televiziune compară situaţia din România cu cea din Polonia.

                              România a făcut o „greşeală enormă” prin aprobarea „celui mai mare pas înapoi în reformele anticorupţie de la aderarea la UE, în urmă cu un deceniu”, scrie Euronews.

                              Comment


                              • aris86 vorbesti prostii...esti manipulat in masa...si in scaun. De fapt toata lumea este manipulata...singurii oameni onesti si care au inteles bunatatea celor de la PSD este fanez si Antena 3. Astia au inteles lupta proletara a tovarasului conducator Liviu Dragnea.

                                P.S. Pentru dragnea: IESI AFARA DRAGNEA ORDINARA!!!
                                P.S.2 Nu putem sa-i dam afara din tara? Eu as prefera prin constanta...inot pana in turcia sau rusia cu ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google