Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    ...Sper ca maine sa plece cu DUBA de la instanta infractorul cu mustata.
    Indiferent daca e vinovat sau nu?

    Sau speri sa fie vinovat?
    Last edited by Fanez; 13 February 2017, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Orice ti-as raspunde, tot instanta decide.
      Raspunde tu pentru mine.
      Mai citeste odata stenogramele din dosar.
      Nu poate un om sa puna capastru pe tot judetul. Sper ca el sa fie exemplu pentru toti cei care se cred mosieri pe proprietatea statului.
      Last edited by mr.K; 13 February 2017, 15:05.

      Comment


      • mr.K are o lsita imensa cu raspunsuri. Au scris secretarii boierului o luna de zile. Ma intreb, cum se deplaseaza cu atatea hartii.

        Fanez. Incerci si tu o parere proprie? Sau nu te risti sa te aventurezi in zone obscure?

        Comment


        • Ca tot e maine ziua indragostitilor, sper ca dragnea sa-si gaseasca o gagica in parnaie.

          Last edited by mr.K; 13 February 2017, 15:09.

          Comment


          • Eu sper sa se marite Dragnea...cu toata puscaria daca se paote

            Comment


            • Poate Taricel o sa ajunga coleg de celula cu Livisor si isi unesc destinele.
              La CP Taricel ar fi a 6-a nevasta, cred.

              Comment


              • Originally posted by bolovan View Post
                ...
                Fanez. Incerci si tu o parere proprie?...
                Sa lasam instanta sa se pronunte. Justitia independenta sa-si faca datoria.
                Un scenariu posibil: Dragnea si Tariceanu la puscarie, toata tara in mana lu' lohanis (cica). Pohta ce-a pohtit-o.
                Daca va fi asa, ghinion.

                Comment


                • Fanez esti foarte afecta. Lasa...ca dragnea o sa-ti faca statuie. O sa te pomeneasca cand iese la barfa cu colegele de celula

                  Comment


                  • Fane, poti sa mergi sa-i duci cate o punga de portocale si niste alifie .



                    A, si inca ceva. Fii cu ochii pe parlament, daca aproba modificarea aia cu obligatia denuntului in 30 de zile, mergi si spune tot ce stii la DNA, ca te pasc de la 2 la 6 ani de puscarie, conform a ce a aprobat deja senatul.

                    Eu am ratat ocazia sa-l denunt pe Iliescu, acusi se fac 30 de ani, nu de zile. Scapa mosu'.
                    Last edited by mr.K; 13 February 2017, 15:23.

                    Comment


                    • Este o vorba inteleapta care zice: "Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se implineasca. Asa si voi, cei care sunteti cu klaus in suflete (am scris intentionat numele cu litera mica), o sa va iese pe nas viata pe cre o vom avea cu totii intr-un eventual regim klaus+ guvernul "meu". Va atrag atentia in mod respectuos ca primul "sau" guvern a fost la butoane doar un an si de aceea n-a avut timp sa puna in aplicare toate "binefacerile" dictate de sefii lor de la Bruxelles. Daca, prin absurd, acest guvern ar fi condus Romania timp de patru ani, probabil ca am fi ajuns sa-l regretam pe basescu cu-al sau primar de Cluj.
                      M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                      Comment


                      • Atunci sa le doresc sa aiba casa in Caraibe si niste metri cubi de dolarei?
                        Glumesc.

                        Adica sa nu ne dorim sa fie pedepsiti vinovatii, ca s-ar putea sa devenim si noi vinovati si vom fi pedepsiti.
                        Stau linistit, nu apuc eu sa fur cat Liviu, chiar de ma apuc de furat chiar de azi.

                        Daca e condamnat asta, mai trebuie construite niste puscarii, pentru ca in institutiiel publice "muncesc" dar nu sunt vazut multi pesedisti.
                        Cei care ii acopera, ponteaza si platesc sunt pasibili de aceeasi pedeaspsa ca seful lor.
                        Cat o fi chiria la puscariile alea unguresti, pe care le construiesc aia intr-un an? Ar merita sa platim, numai sa-i stim pe astia la loc sigur, unde nu mai pot fura decat sapunul vreunui coleg.

                        Mda, nasol ce a facut "guvernul meu", nu s-a mai furat, s-au atras investitii, s-au deblocat santiere la autostrazi...mai bine cu psd, astia sunt maestri in cheltuit banii.

                        Investițiile directe ale nerezidenților în România au fost de aproape 4,1 miliarde de euro în 2016, potrivit estimărilor Băncii Naționale a României, în creștere cu circa 18% față de 2015.
                        Investițiile directe ale nerezidenților în România au fost de aproape 4,1 miliarde de euro în 2016, potrivit estimărilor Băncii Naționale a României, în creștere cu circa 18% față de 2015.


                        Ajutoarele sociale date de pesede reprezinta o sursa de investitii, pentru sectorul bauturilor contrafacute.
                        Last edited by mr.K; 13 February 2017, 15:38.

                        Comment


                        • Nu intelegi ca nu ne trebuie autostrazi si tren de mare viteza, ne ajunge sa ne deplasam cu 30 km/h (tren) si 50 km/h (rutier).

                          Comment


                          • N-am stiut ca in fisa postului pentru locatarul de la Cotroceni scrie ca se ocupa de asigurarea patriei cu un numar suficient de km de autostrada, dar, na...n-am cum sa le stiu pe toate, mai am si eu "scapari". Mea culpa.
                            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                            Comment


                            • De neasigurarea acestora se ocupa guvernul psd.

                              Mi-a placut un slogan din utlimele zile: "No more Victoria's secrets!"
                              Sper ca fetele de mai jos sa priceapa ca nu e vorba despre ele.
                              Attached Files
                              Last edited by mr.K; 13 February 2017, 15:52.

                              Comment


                              • Originally posted by Cherubino View Post
                                Este o vorba inteleapta care zice: "Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se implineasca. Asa si voi, cei care sunteti cu klaus in suflete (am scris intentionat numele cu litera mica), o sa va iese pe nas viata pe cre o vom avea cu totii intr-un eventual regim klaus+ guvernul "meu". Va atrag atentia in mod respectuos ca primul "sau" guvern a fost la butoane doar un an si de aceea n-a avut timp sa puna in aplicare toate "binefacerile" dictate de sefii lor de la Bruxelles. Daca, prin absurd, acest guvern ar fi condus Romania timp de patru ani, probabil ca am fi ajuns sa-l regretam pe basescu cu-al sau primar de Cluj.
                                Daca nu sunt de acord cu PSD inseamna ca sunt pro Ianus Klohanis?

                                Adica, e ca la fotbal? Daca tin cu Steaua inseamna ca sunt dusmanul de moarte al celor de la Dinamo (si viceversa)?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google