Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru mine orice discutie s-a incheiat, nu are rost, am devenit tara tuturor posibilitatilor, dar nu in sensul bun.

    Comment


    • Originally posted by Oti View Post
      Gata ....s-a terminat...plecati acasa ..nu mai faceti miting.
      Miting se va face. Dezincriminarea muschiului de peste e doar o scuza. Adevaratul motiv e "jos guvernul".

      Comment


      • Suntem sortiți pieriri.
        Iancu, Fane, Cherubino, cei care trambitati reformele psd-ului. Sa va spălați frate cu psd-ul pe cap. Rușine PSD și susținătorilor lor. Rușine România, rusine.

        Comment


        • Acum sa mai spuna cineva ca nu voiau sa adopte ordonantele pe 18 ianuarie, cand i-a oprit presedintele.
          Nu voiau sa le adopte pe 18 ianuarie.
          "Legile le facem noi.
          Alta intrebare?" Ceva gen ciocu' mic.
          Ceva gen, legile le facem noi, nu parchetele.
          Suntem sortiți pieriri.
          mai ales tu
          Sa va spălați frate cu psd-ul pe cap.
          Psd-ul asta e o marca de sampon?
          Last edited by Fanez; 31 January 2017, 23:41.

          Comment


          • Si-au arătat arama pe fata, se grăbeau sa facă buget, când colo, Tăriceanu declara ca nu e graba cu bugetul și ca mai poate aștepta încă 7-8 zile.

            Comment


            • Legile le face parlamentul.

              Comment


              • guvernul tocmai a bagat in oug scoaterea de sub incidenta penala a conflictului de interese. scrie clar in ordonanta ca nu mai e fapta penala sa favorizezi pe cineva daca e ruda pana la gradul 2. liber la nepotisme, fratica. felicitari inca o data, cinstea si corectitudinea sunt de mare pret pentru popor. mai bagati-va si-un stejar pe langa bradul de mai devreme, sa va faceti loc pentru ce-or sa va bage adunatura asta de ciorditori. tot ce-a ratat psd si pdl pana azi, psd de acum a reusit. I-a scapat pe toti, ca doar sunt parteneri de afaceri si au pregatit terenul ca nu cumva sa fie ilegala acordarea de lucrari la propria firma, fonduri cu dedicatie, etc.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Fane,.....

                  Comment


                  • Dorin Cioabă îi propune lui Donald Trump să le permită romilor să construiască zidul de la granița cu Mexicul: Oferta de execuție este la un preț scăzut...
                    sursa

                    liber la nepotisme,
                    Ia uita-te si la Trump, pe cine a pus aproape de el?
                    Pai pe cine sa angajez eu ca sa am incredere in persoana respectiva? Pe sor-mea, pe nepoata-mea....
                    Last edited by Fanez; 31 January 2017, 23:48. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Multumesc public votacilor PSD, ca ați îngropat România.

                      Comment


                      • Originally posted by aris86 View Post
                        Fane,.....
                        Da?
                        Originally posted by aris86 View Post
                        Multumesc public votacilor PSD, ca ați îngropat România.

                        Comment


                        • Fane cred ca avea o condamnare cu suspendare, asa se explica bucuria legata de gratiere.

                          Comment


                          • Am auzit de cineva care a avut o condamnare cu suspendare dupa ce a omorat 3 oameni si s-a dus la mitingul anti gratiere. Daca ar fi luat cu executare s-ar mai fi dus?
                            cred ca avea o condamnare cu suspendare, asa se explica bucuria legata de gratiere
                            OUG nu se aplica pentru condamnari cu suspendare. Dar n-ai de unde sa stii ca nu te uiti la antena 3, te uiti doar pe feisbucul lui nae plic si pe hotnews.
                            Last edited by Fanez; 31 January 2017, 23:58.

                            Comment


                            • Fane, recunoaste si atat. Tu, sau vreo ruda?

                              Ipocrizie maxima: Guvernul a trimis astazi dupa amiaza proiectul la CSM si a cerut avizul. Dupa cateva ore l-a adoptat
                              Asta a fost tare. Luati si cititi, ca noi oricum nu asteptam raspunsul vostru.

                              Comment


                              • Fane, ori nu își da seama, ori are pe cineva în curs de ancheta, ori rade de noi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google