Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Laur -ZCL- bai este un soi de cauciuc si pe o parte are lipici este super dar super bun este acum o liniste in masina de numa numa
    Daca mai doreste careva mai am destul si ma ofer sa il pun pe masina bineinteles contracost dar ne intelegem noi

    Comment


    • kostache - zi cat ma costa materialu ca de pus il pun eu.eu am insonorizator de la ixell.
      Attached Files
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • @Fane- Ce mai faci sefu'? Ai plecat la treaba? Cum a fost pe Transalpina?
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • N-am plecat inca, maine dimineata.. A fost frumos...
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • domn fane poate cind revii la domiciliu imi cumperi ce-mi place,daca ai timp.

            Comment


            • Luni dimineata ma intorc de la munca, ne auzim atunci.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • nea fane cum facem sa iau si eu becurile alea :d poti sa le lasi la laur
                LOGAN 1.4 MPI

                Comment


                • Puteai sa dai un bip macar, becurile sunt la mine, dar in noaptea asta plec la munca... luni vin inapoi, daca iti mai trebuie pana atunci vedem cum facem.


                  Dupa cum ati observat, fotograful nostru nu prea ne mai onoreaza cu prezenta la intalniri, prin urmare avem nevoie de altcineva care sa ocupe postul Pana la sfarsitul saptamanii propunem, discutam, votam. Propunerea mea e kostache.
                  Last edited by Fane; 25 July 2011, 23:00.
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • @Fane-Si eu tot Kostache votez! Daca e si el de acord, bineinteles!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • am fost la munca si nu am avut timp , acuma daca e ramane de luni sau nush mai vb pe forum
                      LOGAN 1.4 MPI

                      Comment


                      • baieti daca aveti incredere in mine accept cu mare placere dar vreo 2 saptamini de la 31 iulie pina pe 14 august is plecat haihui prin tara dar apoi nu mai plec

                        Comment


                        • @Kostache- Se aproba concediul, fara indoiala! Distractie placuta si te asteptam cu chef de treaba!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Multa sanatate, pofta de viata si drumuri lungi si line, colegului Gusi ! De la Galati, urari de "LA MULTI ANI ! "
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • are cineva masina daia de polishat sau macar chestia aia rotunda de bagat in bormasina sau flex ?
                              LOGAN 1.4 MPI

                              Comment


                              • @sand'dana -Multumesc mult!
                                Multumiri si colegilor din Logan Club Calarasi care m-au sunat/mi-au dat mesaje!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google